کد خبر 1456134
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۴
دوازدهمین چالش کاپیتان‌مسعود؛ پایانِ بی‌هوادار

دوازدهمین و احتمالا آخرین تیم مسعود شجاعی در دوران حرفه‌ایش، تیم فوتبال هوادار تهران است. تیمی پایتخت‌نشین و البته بدون هوادار.

به گزارش مشرق، مسعود شجاعی، کاپیتان اسبق تیم ملی و بازیکن نیم‌فصل اول نساجی مازندران با عقد قراردادی تا پایان نیم‌فصل دوم لیگ بیست و دوم به تیم فوتبال هوادار پیوست تا پس از تراکتور و نساجی در این تیم تهرانی نیز شاگرد ساکت الهامی شود.

مسعود شجاعی در ۳۸ سالگی باید تجربه‌ بازی در دوازدهمین تیم دوران بازیگری‌اش را تجربه کند و این احتمال وجود دارد که هوادار، آخرین تیم این بازیکن تکنیکی و فانتزی فوتبال ایران باشد.

مسعود فوتبال خود را در صنعت نفت آبادان آغاز کرد. او سپس سر از سایپا درآورد و پس از جام‌جهانی به الشارجه امارات پیوست. اوساسونای اسپانیای مقصد بعدی بازیکن آبادانی فوتبال ایران بود. لاس‌پالماس، الشحانیه، الغرافه، پانیونیوس و آاِک مقاصد بعدی بازیکن مورد علاقه‌ی کارلوس کی‌روش بودند.

او پس از حضور در کشورهای امارات، اسپانیا، قطر و یونان به فوتبال ایران برگشت و لباس تراکتور را بر تن کرد. نساجی تیم بعدی شجاعی بود و او حالا هوادار را به عنوان پنجمین تیم ایرانی‌اش برگزید. مسعود پس از حدود ۱۷ سال دوباره در تهران تیم دارد و باید فوتبال خود را احتمالا در تیمی به اتمام برساند که هواداری ندارد.

مسعود رابطه‌ی بسیار خوبی با ساکت الهامی دارد و احتمالا همانند دوران حضورش در تراکتور و نساجی به او در امور فنی نیز یاری خواهد رساند و وظیفه‌ی یک بازیکن- مربی را ایفا می‌کند.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس