وایادولید ۰-۲ رئال: هدیه سال نوی کریم به رونالدو

رئال مادرید موفق شد در دیداری خارج از خانه مقابل رئال وایادولید به پیروزی برسد.

به گزارش مشرق، ستاره فرانسوی رئالی‌ها که به دلیل مصدومیت از اوایل نوامبر برای تیمش به میدان نرفته بود، در بازگشت دو گل زد تا در خانه وایادولید که ریاست آن را رونالدوی برزیلی برعهده دارد، به پیروزی برسند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد شود، سپری شد تا اینکه در دقیقه ۱۰، روی پاس بنزما، این مارکو آسنسیو بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او دقیقا به جایی رفت که یوردی ماسیپ حضور داشت.

در ادامه این بازیکنان رئال بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و در دقیقه ۱۷، بعد از اینکه ماسیپ ضربه وینیسیوس را دفع کرد، بنزما می‌توانست توپ برگشتی را تبدیل به گل اول بازی کند اما ضربه او از بالای دروازه وایادولید به بیرون رفت.

برد شیرین رئال مادرید با درخشش بنزما/ بازگشت مقتدرانه کریم با دو گل

برتری رئال ادامه داشت و در دقیقه ۲۷، نوبت تونی کروس بود که شانس خود را برای گلزنی امتحان کند اما شوت از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.

یک دقیقه بعد نوبت تیم میزبان بود که اولین موقعیت جدی اش را روی دروازه رئال ایجاد کند اما ضربه والی خاوی سانچس از بالای دروازه تیبو کورتوا به بیرون رفت.

در ادامه بازی متعادل شد و هر دو تیم حملات خطرناکی روی دروازه هم داشتند. از جمله در دقیقه ۳۶ که ضربه خطرناک آگوادو می‌توانست به گل اول بازی منجر شود اما واکنش دیدنی کورتوا، دروازه رئال را بسته نگه داشت.

در دقایق پایانی باز هم این تیم میزبان بود که صاحب موقعیت‌های بهتری شد اما در نهایت در این نیمه توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد و بازی با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

نیمه دوم را رئال بهتر آغاز کرد اما در دقایق ابتدایی، بازیکنان این تیم نتوانستند موقعیتی روی دروازه حریف ایجاد کنند.

در ادامه بازی متعادل شد و بار دیگر بازیکنان میزبان روی دروازه رئال خطرساز شدند و کورتوا را مجبور به واکنش کردند. در دقیقه ۶۸ بود که ضربه سر سرجیو لئون می‌توانست وایادولید را پیش بیندازد اما کورتوا با یک شیرجه دیدنی، توپ را به بیرون فرستاد.

هرچه به دقایق پایانی نزدیک می شدیم، حملات رئالی‌ها شدت می‌گرفت. در دقیقه ۷۸ بود که ضربه خطرناک بنزما می‌توانست قفل دروازه میزبان را باز کند اما ماسیپ به هر ترتیب ممکن توپ را دفع کرد.

فشار حملات رئالی‌ها ادامه داشت تا اینکه این تیم سرانجام در دقیقه ۸۱ صاحب یک ضربه پنالتی شد. برخورد توپ به دست خاوی سانچس را داور پنالتی تشخیص داد تا رئال صاحب بهترین موقعیت برای گلزنی شود. در این بین لئون هم که به شدت از این تصمیم عصبانی شده بود، به دلیل توهین به داور از بازی اخراج شد.

برد شیرین رئال مادرید با درخشش بنزما/ بازگشت مقتدرانه کریم با دو گل

بنزما پشت توپ قرار گرفت و با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه وایادولید فرستاد تا رئال ۱-۰ پیش بیفتد.

برد شیرین رئال مادرید با درخشش بنزما/ بازگشت مقتدرانه کریم با دو گل

بعد از این گل هم رئالی‌ها از برتری نفری‌شان استفاده کردند و به حملات‌شان ادامه دادند و در دقیقه ۸۹ به گل دوم رسیدند. روی حرکت خوب کاماوینگا و پاس رو به عقب او بود که بنزما با یک ضربه محکم دروازه ماسیپ را باز کرد.

برد شیرین رئال مادرید با درخشش بنزما/ بازگشت مقتدرانه کریم با دو گل

در وقت‌های اضافه تلاش تیم میزبان برای جبران گل‌های خورده ثمری نداشت و بازی با نتیجه ۲-۰ به سود رئال به پایان رسید.

منبع: ورزش سه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس