حماس به شهادت ۳ جوان فلسطینی در کرانه باختری واکنش نشان داد

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس به شهادت سه جوان فلسطینی از سوی نظامیان صهیونیست در کرانه باختری واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق، حازم قاسم سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس امروز سه شنبه در سخنانی به شهادت سه جوان فلسطینی در کرانه باختری به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست واکنش نشان داد.

وی در این باره با اشاره توسعه دایره جنایات و تجاوزات ارتش رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی‌ها، افزود: اشغالگران صهیونیست می‌خواهند مبارزات مشروع ملت فلسطین برای بازپس گرفتن سرزمین و بدست آوردن آزادی از دست رفته شأن، را از طریق عملیات قتل و ترور منع کنند، این در حالی است که این خون‌ها قیام ملت فلسطین و انتفاضه آنها را قوی‌تر از پیش خواهد ساخت.

او تاکید کرد: جنایات تروریستی رژیم صهیونیستی با افزایش فعالیت‌های مقاومت و تشدید خیرش ملت فلسطین در پاسخ به این جنایات، همراه خواهد شد.

وزارت خارجه فلسطین نیز در این باره با صدور بیانیه ای ضمن محکوم نمودن اقدام رژیم صهیونیستی در شهادت سه جوان فلسطینی در کرانه باختری، تاکید کرد: ما از دادگاه کیفری بین المللی (دادگاه لاهه) و جامعه بین المللی می‌خواهیم به مسئولیت‌های خود در قبال تشدید جنایات رژیم صهیونیستی عمل کنند.

از سوی دیگر، جریان‌های ملی و اسلامی در شهرهای رام الله و البیره کرانه باختری با صدور بیانیه ای از اعتصاب کامل در این دو شهر کرانه باختری در واکنش به جنایت رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن این سه جوان فلسطینی خبر دادند.

گفتنی است در حملات بامداد امروز سه شنبه نظامیان صهیونیست به کرانه باختری سه جوان فلسطینی به شهادت رسیدند. نظامیان صهیونیست امروز به شهرک بیت امر در نزدیکی الخلیل یورش برده و به سوی فلسطینی‌ها تیراندازی کردند. وزارت بهداشت فلسطین با صدور بیانیه ای در این باره اعلام کرد در جریان این یورش، «مفید اخلیل» جوان فلسطینی که از ناحیه سر زخمی شده بود، در اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

در جریان تیراندازی نظامیان صهیونیست در منطقه بیت ریما در نزدیکی رام الله نیز دو برادر فلسطینی به نام‌های «جواد عبدالرحمن عبدالجواد ریماوی» (۲۲ ساله) و «ظافر عبدالرحمن عبدالجواد ریماوی» (۲۱ ساله) به شهادت رسیدند.

منبع: مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس