کد خبر 1440277
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۹
اطلاعیه باشگاه تراکتور؛ هیچ نقشی در تصمیم بردیف برای جدایی نداشتیم

باشگاه تراکتور با صدور اطلاعیه‌ای، ارکان باشگاه را در درخواست سرمربی پیشین تیم فوتبال تراکتور برای جدایی بی‌تأثیر دانست.

به گزارش مشرق، هیئت مدیره باشگاه تراکتور تبریز پس از بررسی درخواست جدایی قربان بردیف، اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

«بسمه تعالی

ابتدا لازم به تأکید و یادآوری است که سیاست‌گذاری باشگاه در مباحث فنی برای فصل جاری، براساس برنامه ارائه شده از سوی آقای قربان بردیف تبیین گردیده و هدف باشگاه بر مبنای همکاری بلندمدت با ایشان تعیین و تمامی شرایط لازم فراهم شده بود، اما براساس درخواست ارائه شده از سوی آقای بردیف، بازگشت به فوتبال روسیه برای ایشان وظیفه و اجبار عنوان گردیده و خود ایشان نیز اذعان کرده‌اند که باشگاه تراکتور طی مدت همکاری، فراتر از تعهدات خود در قبال کادر فنی عمل نموده و عملکرد ارکان باشگاه تراکتور در تصمیم آقای بردیف مبنی بر جدایی، هیچ نقش و تأثیری نداشته است.

علی‌ای‌حال با عنایت به حُسن رفتار و زحمات آقای قربان بردیف طی مدت حضور در تیم، هیئت مدیره باشگاه تراکتور با درخواست ارائه شده موافقت نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت دارد.

شایان ذکر است هیئت مدیره باشگاه چند گزینه‌ را برای سرمربیگری در این مقطع زمانی، با در نظر گرفتن مجموع شرایط از جمله قرار داشتن در جریان مسابقات و لزوم شناخت کادر فنی جدید از بازیکنان تراکتور و تیم‌های لیگ‌برتری، نسبت به بررسی برنامه‌های افراد مدنظر و مذاکره با آنان اقدام خواهد نمود و سرمربی جدید در اسرع وقت معرفی می‌شود».

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس