دو کاپیتان پرسپولیس از حضور در تمرین سرخپوشان محروم شدند

دو کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که روز سه شنبه در جلسه کمیته انضباطی باشگاه حضور پیدا کرده بودند برای حضور در تمرینات، منتظر رای این کمیته هستند.

به گزارش مشرق، امید عالیشاه و کمال کامیابی‌نیا که با توجه به مسایل جاری در تمرینات سرخپوشان ایران، برای ادای توضیحات به کمیته انضباطی دعوت شده بودند، روز گذشته در جلسه انضباطی شرکت کردند. آن‌ها درباره مسایل و مواردی که مطرح شد، توضیحات را ارایه کردند و مقرر شد کمیته انضباطی پس از بررسی موارد و مستندات رای خود را اعلام کند.

در این ارتباط دو بازیکن با سابقه تیم نیز برای این که مجددا در تمرینات تیم حضور یابند، منتظر اعلام رای این کمیته هستند.

روز گذشته در پایان جلسه کمیته انضباطی، کاپیتان‌های تیم همراه تعدادی از همبازیان خود با حضور در دفتر مدیرعامل با رضا درویش نیز دیدار و گفتگو داشتند. در جریان این ملاقات، طرفین صحبتهای خود را مطرح کردند.

رضا درویش نیز اشاره داشت که باشگاه با وجود مشکلات ریز و درشت، تلاش کرده است برای به روز نگه‌داشتن پرداخت‌ها، منابع مالی را تامین کند و در این مسیر گام برداشته است.

وی همچنین تاکید کرد که با توجه به تعهدی که نسبت به هواداران وجود دارد باید از هر اقدامی که پرسپولیس را از مسیر موفقیت و قهرمانی دور سازد، پرهیز کرد.

در این جلسه درباره جریمه پنج درصدی مربوط به فصل گذشته نیز صحبت شد که مدیرعامل باشگاه خاطرنشان کرد؛ همان‌طور که پیش از این قول داده بود برای رفع این جریمه با توجه به عملکرد تیم، در تلاش است و موضوع در حال پیگیری است و در صورت تامین اعتبار پرداخت خواهد شد.

منبع: سایت باشگاه پرسپولیس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس