مصی

یک ویدئو از مصی علی‌نژاد باز دست به دست می‌شود. ویدئوی مصاحبه او با شبکه سعودی اینترنشنال؛ جایی که او در آن صراحتاً و البته با افتخار می‌گوید که خواستار مداخله خارجی در ایران هستم!

به گزارش مشرق، گفت‌وگوی شبکه فارسی زبان سعودی با علی‌نژاد در حاشیه کنفرانس امنیتی هالیفاکس در کاناداست که در آن، علی‌نژاد، نازنین بنیادی و حامد اسماعیلیون به نمایندگی از براندازان شرکت و سخنرانی کردند. این هر سه که از حامیان تحریم و حتی حمله نظامی به ایران به بهانه مبارزه با نظام جمهوری اسلامی هستند.

مصی علی‌نژاد می‌گوید: «اینجا محور تمام بحث‌ها اوکراین بوده و درست هم است؛ اما مگر پوتین برای کشتار مردم اوکراین تنهاست؟ نه، خامنه‌ای در قتل مردم اوکراین سهیم است؛ و برای آن‌ها مثال زدم که وقتی پوتین در سوریه بود، وقتی پوتین در کشورهای دیگر بود، شما غربی‌ها سکوت می‌کردید. اما الان جنگ در قلب اروپاست؛ بنابراین وقتش هست که انقلاب ایران را به رسمیت بشناسید. وقتش است که به لابی‌هایی که در خارج ایران هستند و در همین نشست هم حضور داشتند، یعنی اعضای نایاک و به شما می‌گویند که حمله نظامی نکنید، به شما می‌گویند که سفارتخانه‌ها را نبندید، شماها گوش نکنید!»

او تأکید کرده: «از هیچ انگ و تهمتی نمی‌ترسم که بگویند خواستار مداخله خارجی هستم. بله من خواستار مداخله خارجی هستم.»!

علی‌نژاد در خود نشست هم مدعی شده که غربی‌ها صدای اعتراض مردم ایران را نمی‌شنوند و گفته: «از گروه ۷ می‌خواهم که با جمهوری اسلامی همان رفتاری را پی بگیرند که با رژیم آپارتاید آفریقای جنوبی و پوتین کردند.» او خواستار ایزوله شدن ایران شده و گفته اگر اپوزیسیون داخلی و خارجی و سران کشورهای دموکراتیک متحد شویم، مردم ایران می‌توانند در داخل کار را تمام کنند.

حامد اسماعیلیون هم در این نشست گفت که «به زودی پایان جمهوری اسلامی فرا می‌رسد. تقاضای اصلی ما از دولت‌های غربی این است که مانع این راه نشوند.» درخواست اسماعیلیون بسته شدن سفارتخانه‌های خارجی در ایران است. بازی اپوزیسیون این بار خیلی عیان شده است.

آن‌ها به پیروزی خیلی امیدوار شده‌اند و به نظر می‌رسد دروغ‌هایی را که خود در مورد قدرت‌شان می‌گویند، باور کرده‌اند و برای همین هم دیگر نیازی به موضع‌گیری تلویحی نمی‌بینند. صریح و شفاف به میدان آمده و می‌گویند خواستار مداخله خارجی هستیم، التماس سران غربی را می‌کنند که کمک‌شان کنند و ابایی ندارند که مردم بدانند و ببینند که آن‌ها تغییر نظام در ایران را حتی به بهانه ریختن بمب و موشک بر سر مردم دنبال می‌کنند.

حمایت از تجزیه‌طلبی و دست اتحاد به تجزیه‌طلبان دادن هم دیگر عیان شده است. چه در تجمعی که اسماعیلیون در برلین راه انداخت، تجزیه‌طلبان حضور پررنگ داشتند و چه همکاری علی‌نژاد با تجزیه‌طلب‌ها عیان شده است.

این میان فقط باید به آن دسته از ایرانی‌ها که همچنان دنباله رو فکری این جماعت هستند، تذکر داد که آیا ایران را یکپارچه نمی‌خواهید؟

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 8
 • در انتظار بررسی: 10
 • غیر قابل انتشار: 2
 • CA ۰۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  1 0
  صهیونیست هیچ غلطی نمیتواند بکند و تا الان هر وقت دست به کنشگری زده باعث شده عقب تر زده بشه و این وعده الهی هست. این دروغگو ها هم تاوان خواهند داد و شاید اگه در آینده توبه کنن و کار خیلی خوبی کنن و شانس بیارن همین دنیا تاوان بدن.
 • SE ۰۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  7 0
  پتیاره هرزه عقده ای شوم
 • SE ۰۱:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  2 0
  لیونی پرستو مخفی بود در جهت مردم بی ریشه و غاصب خودش این مصی بی ریشه پرستوی علنی مخالفان
 • IR ۱۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۵
  1 0
  زامبی مصی علینژاد شرور و شارلاتان و لمپن و پست و پلید و پلشت خائن و وطن و خود فروش و...است.
 • مهدی IR ۰۱:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۶
  1 1
  حیف گلی که این بی بته بی وطن روی سر بی مقدارش گذاشته
 • ح ن م IR ۱۷:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۴
  1 0
  خدو فروخته،همجنسگرا غربزده،کثیف و اصل شیطان
 • ح ن م IR ۱۷:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۴
  1 0
  خود فروخته
 • ناشناس IR ۰۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۷
  1 0
  لعنت خدا به این زنیکه فتنه انگیز آخه بگو آشغال به حجاب زنان ایران چکار داری که تحریکشون میکنی خدا ازت نگذره ما گول تو را نمیخوریم و چادرمان را محکم تر نگه میداریم چادر برای ما مقدسه و بهش افتخار می‌کنیم. اگر سختی و گرانی هست برای همه هست دلیل نمی‌شود از دین خدا و دستورات خدا رو برگردانیم. خدا نابودت کنه از خدا بی خبر. تف به شرف نداشته ات.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس