بهادری‌جهرمی: استراتژی دشمن انداختن دولت و مردم به جان هم است+ فیلم

سخنگوی دولت در سخنان خود در "همایش ملی جهاد تبیین و اطلاع رسانی هنرمندانه" گفت که اقدامات گروه های تروریستی بی پاسخ نخواهد ماند.

به گزارش مشرق، علی بهادری جهرمی روز پنجشنبه در همایش ملی جهاد تبیین و اطلاع رسانی هنرمندانه که در محل سالن اجلاس سران برگزار شد، با تسلیت شهادت جمعی از شهروندان کشورمان در حوادث تروریستی ایذه و سمیرم و اصفهان، گفت: این اقدامات ناشی از عدم همراهی ملت ایران با اقدامات این عُمال دولت های تروریست پرور و حامی تروریست است.

وی ادامه داد: گروه‌های تروریستی با جنگ ترکیبی و شناختی و شیوه هایی که روشن نیست اقدام می کنند ولی وقتی ناامید می شوند راهی جز اقدام شفاف ندارند و دیگر نگران ریخته شدن خون کودکان و زنان نخواهند بود. آنها شعار آزادی و حمایت از حقوق زنان سر می دهند ولی وقتی ناامید می شوند، ماهیت ضد آزادی و زن شان نمایان می شود.

بهادری جهرمی افزود: البته اقدامات تروریستی آنها بدون پاسخ نمی ماند و در حقیقت شهدای این چند روز اخیر را باید شهدا و قربانیان تروریسم رسانه ای نامید.

در ادامه سخنگوی دولت از از روابط عمومی های برتر و از ایرنا در بخش دیپلماسی رسانه ای تقدیر کرد.

در این همایش همچنین از وزارتخانه ها و دستگاه های برتر روابط عمومی و اطلاع رسانی و همچنین رسانه ها برتر توسط سخنگوی دولت قدردانی شد.

مسئولان روابط عمومی سازمان انرژی اتمی، وزارت نیرو، وزارت کشور، اقتصاد، میراث فرهنگی، جهاد کشاورزی، وزارت فرهنگ، استانداری ایلام، سیستان و بلوچستان و بوشهر سازمان‌هایی بودند که در حوزه های مختلف روابط عمومی از سوی محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمود ستایشی سخنگوی قوه قضاییه، حجت الاسلام درویشیان بازرس ویژه رییس جمهور، مهدی لرفاتی دبیر شورای اطلاع رسانی دولت و علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت قدردانی شدند.در این مراسم همچنین از علی نادری مدیرعامل خبرگزاری ایرنا در بخش و دیپلماسی رسانه‌ای قدردانی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس