کد خبر 1426436
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۵
باشگاه خبرنگاران

یک سال است که دارند درباره تعطیلی و انحلال و ادغام باشگاه شایعه می‌سازند؛ ولی در حال حاضر سایت ما فعال است و دارد بروز می‌شود.

به گزارش مشرق، یکی از مدیران باشگاه خبرنگاران جوان ضمن تکذیب خبر تعطیلی و انحلال این خبرگزاری گفت: از همه خبرنگاران خواسته‌ایم به دلیل قطعی اینترنت تا اطلاع ثانوی به محل کار نیایند و به صورت دورکار اخبارشان را ارسال کنند.

صبح امروز، تعدادی از سایت‌ها در خبری با عنوان باشگاه خبرنگاران به پایان خط خود رسید مدعی شدند: برخلاف وعده‌های علیرضا خدابخشی (معاون سیاسی)، ساختمان باشگاه خبرنگاران تخلیه شد و این برند قدیمی به پایان راه خود رسید.

در ادامه این خبر آمده است: معدود خبرنگاران حاضر در باشگاه، احتمالا در بخش‌های مختلف خبرگزاری صداوسیما بدون قرارداد مشغول به کار شوند. کوچک‌سازی معاونت سیاسی از اهداف خدابخشی بود. 

یکی از مدیران باشگاه خبرنگاران جوان  این خبر را تکذیب کرد و گفت: به علت قطعی اینترنت همکاران دورکار شده‌اند.

وی اظهار داشت: یک سال است که دارند درباره تعطیلی و انحلال و ادغام باشگاه شایعه می‌سازند؛ ولی در حال حاضر سایت ما فعال است و دارد بروز می‌شود. باشگاه خبرنگاران و خبرگزاری صداوسیما دو موجودیت جدا از هم هستند و جنس کارشان متفاوت است. البته بخش تصویری باشگاه با خبرگزاری صداوسیما یکی شده است. ولی بخش مکتوب باقی می‌ماند و باصلابت ادامه می‌دهد.

وی ضمن اشاره به مشکلات زیرساختی اینترنت در باشگاه خبرنگاران گفت: خبرنگاران ما در منازل خودشان مشکل اینترنت ندارند. ولی در محل کار به دلیل اینکه دارند شبکه را ایمن‌سازی می‌کنند اینترنت قطع است.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس