بادامچیان: ملت و دولت مراقب پس‌لرزه‌های فتنه باشند - کراپ‌شده

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه نباید از کسانی که در فتنه اخیر به هرگونه‌ای هیزم در آتش دشمنان ریختند به سادگی گذشت، گفت: نمی‌شود عده ای همصدای بیگانگان شوند، اما دستگاه‌ها اجازه فعالیت به آنها بدهند.

به گزارش مشرق، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه نباید از کسانی که در فتنه اخیر به هرگونه‌ای هیزم در آتش دشمنان ریختند به سادگی گذشت، گفت: نمی‌شود عده ای همصدای بیگانگان شوند، اما دستگاه‌ها اجازه فعالیت به آنها بدهند.

سدالله بادامچیان با تاکید بر اینکه دشمن با تمام توانش در مقابل ایران ایستاده است، اظهار داشت: دشمنان موفق نشدند در آبان قرمز و تابستان داغ، نتیجه بگیرند و تصمیم گرفتند دست به یک تهاجم دسته جمعی بزنند که در آن همه عواملی را که ممکن بود به صحنه آوردند. بنابراین در دستگیری‌های اخیر از اعضای منافقین، بهائیان، عناصر ضد انقلاب سلطنت‌طلب و دموکرات و نیز تجزیه طلب دیده می‌شوند.

وی با این تعبیر که در واقع غرب این بار با تمام قدرت به میدان آمده است، گفت: همانطور که شهید رجایی گفته بود کفر با تمام قامت مقابل اسلام ایستاده است و تبعاً کفر شکست می‌خورد؛ همچنان که این بار شکست خورد و همه توطئه دشمنان علیه جمهوری اسلامی به جایی نمی‌رسد. البته در سیاست دولت و نظام لازم است که اصل موضوع را برای مردم روشن شود.

ملت و دولت مراقب پس‌لرزه‌های فتنه باشند

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی افزود: استکبار در طول این چند روز متوجه شد که مسأله براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران میسر نیست و در توطئه و فتنه خود شکست خورده  و حضور عظیم مردم آن‌ها را دیوانه کرده است. مردم و مسئولان هم باید با بصیرت خود مراقب پس‌لرزه‌های این شکست باشند تا خنثی شدن آن را به خوبی ببینیم.

بادامچیان با بیان اینکه دولت در مقابل فتنه‌های اخیر  عملکرد خوبی داشت و شتاب‌زده عمل نکرد، گفت: در حادثه فوت این بانوی جوان دولت با رویکرد همدردی با خانواده او ورود پیدا کرد. دشمنان متوجه شدند که با جریحه‌دار شدن احساسات مردم نمی‌توانند کاری از پیش ببرند، بنابراین مجبور به دروغ‌گویی شدند.

وی اظهار کرد: دلیل دروغ‌های دشمن و مخالف که به رسوایی او می‌انجامد، شکست است. بنابراین دولت با متانت و قدرت این کار را انجام داد. ضمن اینکه اقدامات پشت پرده را هم به خوبی دنبال کرده و بسیاری از عناصر این فتنه‌ها را دستگیر کرده است.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی تأکید کرد: از این به بعد نیز با روشن شدن دست فتنه‌انگیزان و اغتشاشگران و آدم‌کشی‌هایشان، برخی که در امتداد رسانه‌های بیگانه مدعی کشته‌شدن خانم امینی بودند، باید تکلیف خود را با دولت و ملت روشن کنند.

آمریکا دچار سردرگمی است

این فعال سیاسی با بیان اینکه استکبار جهانی انتظار داشت ایران در مسأله برجام تسلیم شود و با گرفتن امتیازات غیراصولی به خواسته‌های آنها تن بدهد؛ اما نه در مذاکرات با دولت گذشته و نه در گفت‌وگو با دولت فعلی، موفق نشدند. بنابراین با استفاده از عناصر خود، تلاش کردند در ایران ناامنی ایجاد کنند اما ایران با قاطعیت ایستاده و آمریکا را دچار سردرگمی و گیجی است.

بادامچیان افزود: مواضع قوی رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل نیز از دیگر عواملی است که در عصبانیت دشمنان جمهوری اسلامی ایران نقش داشته است. رئیس‌جمهور برای اولین عکس شهید سلیمانی را در دست گرفت و نشان داد این شهید مستقیماً به دست رئیس جمهور آمریکا ترور شده است و این اقدام در تصاویر سازمان ملل ماندگار شد.

دبیر کل حزب موتلفه یادآور شد: آمریکایی‌ها فکر می‌کردند تحریم‌ها ایران را دچار اغتشاش و ضعف می‌کند که ناگزیر به تسلیم در برابر خواسته‌های آنها خواهد کرد. اما اخیراً با عضویت ایران در شانگهای، مهر باطلی بر تمام تحریم‌های آمریکا خورد.

وی خاطر نشان کرد: تحریم‌ها با حضور ایران در سازمان همکاری‌ شانگهای، هیچ معنی و مفهومی ندارد و همین موضوع آمریکایی‌ها را به شدت عصبانی کرده است.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 16
 • در انتظار بررسی: 2
 • غیر قابل انتشار: 2
 • IR ۱۸:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
  21 2
  خسارت زامب یهای فحاش تخریب گراموال عمومی وخصوصی وقتل وسوزاندن ومضروب کردن پلیس وکادردرمان وکسبه ورهگذررابگیرند واموال وابسته های ضدانقلاب خوددرگیروتخریب کنند اموال پلیس اروپا وفحاشان وتهدیدکننده های به هم رامصادره کنند یایارانه شان برای چندسال قطع شود
  • سوخته IR ۰۸:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۲
   1 0
   اشد مجازات
 • IR ۱۸:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
  22 4
  برخورد با دانشجویان یاغی فراموش نشود
 • حاج عمو IR ۱۸:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
  1 3
  فکر نمی کنی دیر موضع گرفتی.همیشه موتورتان دیر روشن میشود
 • IR ۱۹:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
  4 3
  اغتشاشات اخیر نتیجه برنامه ریزی بلند مدت دشمنه
 • کلثوم خادم حسینی IR ۱۹:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
  4 4
  هر چه سریعتر گشت ارشاد را مجددا راه اندازی کنید تا جلوی کشف حجاب در مدارس را بگیرند وگرنه سال به آخر نرسیده چیزی به نام لباس بر تن زنان نمیماند.
 • IR ۲۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
  6 0
  درود بر مردم
 • س IR ۲۲:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
  6 2
  با فتنه گر باید برخوردشود
 • IR ۲۳:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
  3 1
  نايس تر از ايشون جناب ترقيه كه به مسؤلين نظام توصيه كرده چه توصيه اى ! هنرمندان و ورزشكارانى كه جوانان را تحريك به اعتراض كرده و پشت نظام را خالى كرده اند بايد در اسرع وقت محاكمه و زندانى شوند !
 • بنده خدا IR ۲۳:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
  1 2
  اعدامشان کنید
 • IR ۰۲:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۲
  0 0
  دنباله فتنه هشتاد و هشت با همان میدان و اجزا
 • IR ۰۶:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۲
  1 0
  راستی نرخ بادام چنده؟
 • محمدایوب IR ۰۷:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۲
  0 0
  تمام عمله های جیره خوار آمریکا و انگلیس مانند کرباسچی وپزشکیان وخاتمی وهمتی وهنرپیشه های تن فروش باید احضار ودر دادگاه مدرک کشته شدن مهسا را ارائه دهند ودر غیر اینصورت به اشد مجازات محکوم وتنبیه شود مردم شهید داده تا کی باید تاوان دین داری واسلام خواهی خود را بدهند
 • JP ۰۹:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۲
  0 0
  بیشترین مشکل تورم که با حذف ارز منحوس بیشتر هم شد
 • IR ۱۳:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۲
  1 0
  تنها راه موفقیت ما، مقاومت در برابر شیطان بزرگ حیله‌گر و عدم توافق است. هرگونه توافقی با دشمن غدار، قطعاً به ضرر ما تمام می‌شود؛ آمریکا هرگز تمام تحریم‌ها را لغو نخواهد کرد و با توافق یا بدون توافق، هر روز بر تحریم‌ها خواهد افزود. باید سلطه‌ی دلار را بشکنیم و تحریم‌ها را خنثی و بی‌اثر کنیم، از پیمان عدم اشاعه خارج شویم و به نظارت‌های پادمانی و فراپادمانی جاسوسان آژانس خاتمه دهیم.
 • IR ۱۳:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۲
  1 0
  تنها راه موفقیت ما، مقاومت در برابر شیطان بزرگ حیله‌گر و عدم توافق است. هرگونه توافقی با دشمن غدار، قطعاً به ضرر ما تمام می‌شود؛ آمریکا هرگز تمام تحریم‌ها را لغو نخواهد کرد و با توافق یا بدون توافق، هر روز بر تحریم‌ها خواهد افزود. باید سلطه‌ی دلار را بشکنیم و تحریم‌ها را خنثی و بی‌اثر کنیم، از پیمان عدم اشاعه خارج شویم و به نظارت‌های پادمانی و فراپادمانی جاسوسان آژانس خاتمه دهیم.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس