بیانیه‌ی تبیینی وزارت اطلاعات پیرامون حوادث اخیر کشور

وزارت اطلاعات در بیانیه‌ای پیرامون حوادث اخیر کشور به تبیینی ابعاد مختلف این حوادث پرداخت.

به گزارش مشرق، وزارت اطلاعات در بیانیه‌ای پیرامون حوادث اخیر کشور به تبیینی ابعاد مختلف این حوادث پرداخت.

متن بیانیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

به استحضار مردم شریف و سرافراز ایران اسلامی می‌رساند: حوادث روزهای اخیر در برخی نقاط کشور، پوسته‌ای آشکار و محسوس و لایه‌های پنهان متعددی در پشت صحنه‌های خود داشت. سربازان گمنام امام زمان (عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) برای شکار هدفمند عناصر اصلی ترور و تخریب، ضمن حضوری ناملموس در صحنه‌ی اغتشاشات و کمک به برادران و خواهران فداکار، مقتدر و سربلند خود در فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی و همراهی با نیروهای بسیجِ جان برکف و همیشه حاضر در صحنه‌های دفاع از کشور، در عین حال بخش اصلی مأموریت، توجه و توان خویش را معطوف به رصد و ردیابی سازمان دهندگان و آتش بیاران اصلی پشت صحنه، اعم از کشورهای بیگانه تا تروریست‌های آلبانی نشین و سایر گروهک‌های معاند و فرقه‌های دست پرورده‌ی استعمار و عناصر سرسپرده‌ی داخلی آن‌ها نمودند.

در روزهای عبرت‌آموز گذشته که فعالیت لایه‌های پنهان فتنه‌گر تشدید شده بود، به همان نسبت امکان شناسایی عوامل مخرب و تروریست نیز افزایش یافت. از سوی دیگر، به نسبت افزایش فعالیت حامیان بیگانه و سایر سازمان دهندگان ترور و تخریب، مزدوران داخلی آن‌ها عنان از کف داده، سر از چاه و چاله‌های استتاری خویش برآوردند و بدین‌سان، امکان شناسایی و بازداشت آن‌ها بیش از پیش فراهم آمد تا مأموریت مهم وزارت اطلاعات در حد بالایی تحقق یابد.

طُرفه آن‌که میدان رویارویی مدافعین وطن و حافظان نظم و امنیت کشور در روزهای گذشته، با مجموعه‌هایی از عناصر متنوع گروهکی، عوامل سازمان‌های جاسوسی بیگانه، دخالت مستقیم دولت‌های آمریکا و انگلیس و دنباله‌روهای سعودی آن‌ها تا عناصر ناآگاه و فریب خورده‌ی اغتشاشگر در کف خیابان‌ها مواجه بود. اینک بنا به مقتضای شرایط عمومی کشور و تا آن‌جا که ملاحظات امنیتی اجازه می‌دهد، بخشی از کشفیات و دستگیری‌های صحنه و پشت صحنه را به آگاهی ملّت فهیم، صبور و مقاوم ایران اسلامی می‌رساند:

۱- در روزهای گذشته، ۴۹ نفر از عوامل و مرتبطین گروهک منافقین بازداشت شده‌اند. نامبردگان بنا به دستور تروریست‌های آلبانی نشین، از تولید اخبار جعلی تحریک کننده‌ی اغتشاشگران تا سازمان‌دهی ترور و تخریب، جهت‌دهی به شعارها، حضور مستقیم در صحنه‌های اغتشاشات خیابانی و تخریب اموال عمومی، تأمین تجهیزات مختلف برای مقابله با پلیس و مواد محترقه برای به آتش کشیدن اماکن و خودروهای عمومی و شخصی، فعالیت داشته‌اند.

۲- بازداشت ۷۷ نفر از عوامل گروهکی کردستان، اعم از مزدوران رسمی گروهک‌های صهیونیستی موسوم به کومله، دمکرات، پاک، پژاک تا تعدادی از کادرهای رده بالای این گروهک‌ها که در دو سوی مرزهای غربی کشور مشغول توطئه علیه مردم مظلوم کردستان بودند. در میان بازداشت شدگان، یک کادر برجسته و عضو مرکزیت یکی از گروهک‌هایی که مقیم اقلیم کردستان عراق است نیز حضور دارد. وی آموزش‌های نظامی را در پایگاه‌های آمریکایی صهیونیستی اقلیم مذکور فراگرفته و به‌عنوان فرمانده مبرز نظامی شناخته می‌شود. او در حال طراحی، سازماندهی و هدایت هسته‌های آشوبگر برای منطقه غرب کشور بود که طی یک عملیات غافلگیرانه، دستگیر و به محل‌های از پیش تعیین شده منتقل و هم‌اکنون در زندان است.

۳- دستگیری ۵ عضو گروهک‌های تکفیری تروریستی همراه با ۳۶ کیلوگرم مواد منفجره که با استفاده از فرصت اغتشاشات، درصدد بمب‌گذاری در محافل مردمی و نیز در جمع آشوب‌گران و انتساب انفجارها به طرف‌های مقابلِ هر یک، برای تشدید نزاع و درگیری طرفین بودند. تروریست‌های یادشده علاوه بر طرح ترور یکی از مسئولین ارشد کشور، طرح‌های بمب‌گذاری در یکی از هیآت عزاداری شیراز و در میدان شهدای مشهد را داشتند که با عنایت اهل‌بیت (علیهم‌السلام) خنثی شدند.

۴- سازمان جاسوسی بهاییت بنا به دستور مرکزیت مستقر در حیفای اشغالی، ورود پرحجمی به صحنه‌ی آشوب و اغتشاش و تشویق به خرابکاری و تخریب اماکن عمومی داشت. بر این مبنا در روزهای اخیر هسته‌ی اصلی و سرّی بهاییت شامل سه نفر از سران بهاییت و دو نفر از تیم رسانه‌یی آن‌ها بازداشت شدند.

۵- ۹۲ نفر از وابستگان رژیم منحوس پهلوی و از سلطنت‌طلبان نشان‌دار در صحنه‌های اغتشاش و پشت صحنه‌ها شناسایی و بازداشت شدند.

۶- ۹ تبعه‌ی بیگانه از اتباع آلمان، لهستان، ایتالیا، فرانسه، هلند، سوئد و … در صحنه‌ی اغتشاشات یا در پشت صحنه‌های توطئه بازداشت شدند.

۷- شناسایی عناصر مرتبط با رسانه‌های بیگانه در تهران و استان‌های مختلف کشور که تعدادی از آن‌ها بازداشت، تعدادی احضار و برای عده‌یی دیگر فعلاً تشکیل سابقه شد تا پس از دریافت مجوز مرجع قضایی، احضار یا بازداشت شوند.

۸- ضمن زیر نظر داشتن سفارتخانه‌هایی که عوامل آن‌ها کوچک‌ترین دخالت یا ورود به صحنه‌ی اغتشاشات داشتند، تذکر لازم به شکل مقتضی به دیپلمات‌های ذیربط داده شد. من‌جمله سفارت‌های آلمان، فرانسه، انگلیس، سوئد و …

۹- شناسایی و بازداشت ۲۸ نفر از اراذل و اوباشی که سابقه‌ی زندان، خرید و فروش و مصرف مواد مخدر، اوباش‌گری، تجاوز به عنف و … را دارا هستند در صحنه‌ی اغتشاشات. حمله‌ی نامبردگان به نیروهای حافظ امنیت کشور و مجروح نمودن آن‌ها مستند می‌باشد. همچنین دو کارگاهِ تولید کوکتل مولوتف از آن‌ها کشف شده است.
۱۰- تعداد قابل توجهی کلت کمری، انواع مسلسل، فشنگ‌های مربوطه و تفنگ‌های ساچمه‌زنی نیز کشف و ضبط شده است.

همچنان‌که گفته شد، فهرست فوق‌الاشاره صرفاً شامل عوامل گروهکی، فرقه‌یی، سازمانی و بیگانه می‌باشد و دربردارنده‌ی بازداشت ده‌ها عنصر اغتشاش‌گر که به‌صورت هدفمند (و به اصطلاح تک‌زنی در صحنه) نمی‌باشد. اما تحقیقات اولیه از متهمین اشاره شده، نشان دهنده‌ی سازمان‌دهی و آمادگی پیشینی گروهک‌های مختلف و آدم‌کشان حرفه‌یی برای بهره‌گیری از هر واقعه‌یی، فارغ از نوع واقعه، محل وقوع آن، طبیعی یا مصنوعی بودن حادثه می‌باشد. همچنان‌که درگذشت غمبار مرحومه امینی در این مقطع را صرفاً دستاویزی برای پروژه و توطئه‌ی بزرگِ طراحی شده برای تحریک اقشاری از مردم، وارد کردن گروهک‌های تروریستی و تکفیری به صحنه، انجام خرابکاری و کشته‌سازی در چارچوب «مدل صهیونیستی حداکثر خشونت» قرار دادند. اما پیش از واقعه‌ی مذکور و در خلال روزهای اغتشاش نیز، وقایع دیگری به‌عنوان مقدمات شورش یا مکمل و مقوّم آن اتفاق افتاده است که به برخی از آن‌ها اشاره می‌شود:

الف) در چند ماه گذشته، برخی سرویس‌های جاسوسی غربی و رژیم صهیونیستی، دوره‌های «آموزش مربیّان براندازی» برای تعدادی از عناصرِ مرتبط و از پیش نشان شده برگزار کرده بودند. در این دوره‌ها که برخی در کشورهای منطقه و تعدادی خارج از منطقه برگزار می‌شدند، آموزش‌های نحوه‌ی مبارزه با نظام مقدس جمهوری اسلامی، نافرمانی مدنی و براندازی تدریس می‌شد و قرار بر این بود که افراد آموزش دیده، آموخته‌ها را به عناصر دیگری در داخل کشور منتقل نمایند. اما تعدادی از این افراد از همان ابتدا توسط سربازان گمنام امام زمان (عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) شناسایی و چند نفر از آن‌ها ظرف ماه‌های گذشته بازداشت شده و سناریوی جبهه‌ی استکبار را تشریح کرده بودند. شایان ذکر است که دو تبعه‌ی فرانسوی بازداشت شده در اردیبهشت ماه گذشته نیز دقیقاً برای سازماندهی و آموزش و پیوند دادن سندیکاها و تشکلات صنفی معارض و سازمان‌های غیردولتی به یکدیگر وارد ایران شده بودند که هر دو عنصر دستگیر و در همان مقطع، اطلاع‌رسانی محدودی پیرامون آن‌ها صورت گرفت. اکنون و با عنایت به حوادث اخیر، ظرف روزهای آینده اطلاع‌رسانی مشروحی در این مورد صورت خواهد گرفت.

ب) طرح انفجار یک مرکز حساس صنعتی در دو ماه گذشته - موضوع اطلاعیه‌های مورخ اول و پنجم مرداد ماه – بخشی از تمهیدات پیش از توطئه بزرگ اغتشاش بود که در این مورد نیز، اطلاع‌رسانی محدودی صورت گرفت و مستند مشروح آن ظرف روزهای آتی منتشر خواهد شد.

ج) خرابکاری در دو هواپیمای مسافربری با هدف سقوط آن‌ها که با عنایات الهی خنثی شد.

د) طبق اطلاع موثق، مقامات اطلاعاتی آمریکا از آغاز اغتشاشات خیابانی دستورالعمل مشروحی به کارگزاران خویش و عواملِ شاغل در رسانه‌های فارسی زبان آمریکایی- انگلیسی- سعودی ابلاغ می‌نمایند. من‌جمله مفاد آن دستورالعمل:

نخست) تقویت محتوا و گسترش زمان رسانه‌های فارسی زبان بیگانه، تقویت همکاری‌های فیمابین و پوشش مشترک و گسترده‌تر آشوب‌ها؛

دوم) افزایش بودجه فیلتر شکن‌ها و سایر ابزارهای تأمین دسترسی به اینترنت؛

سوم) شبکه توییتر با حداقل ده برابر کردن ظرفیت انتشار پیام برای هر کاربر در یک ساعت و لغو برخی محدودیت‌های دیگر، نهایت سعی خود را در کمک به نشر اخبار مورد نظر، انجام عملیات روانی و تشدید فعالیت ربات‌های سازمان‌یافته (مشابه مرکز اعتدال عربستان و تروریست‌های آلبانی نشین) علیه ایران را اعمال نماید (دقیقاً به‌همان شیوه که هیلاری کلینتون، وزیر خارجه وقت آمریکا در سال ۱۳۸۸ با دستور مستقیم و برای حمایت از فتنه‌گران، مانع از خاموش شدن توییتر شد)؛

چهارم) افزایش و آشکارسازی حمایت مقامات آمریکایی، اروپایی و سلبریتی‌های آن‌ها از آشوبگران؛

پنجم) تشویق اعتصابات و پیش‌کشیدن مجدد بحث تحریم‌های به اصطلاح حقوق بشری علیه مردم ایران برای تأثیرگذاری بر اقتصاد کشور.

ششم) شبکه‌های فارسی زبان بیگانه به‌ویژه شبکه‌ی اشرافیت خرافه‌پرست انگلیسی (بی‌بی‌سی فارسی) و شبکه‌ی اشرافیت بَدَوی سعودی (ایران اینترنشنال) از روز نخست غائله‌ی آشوب‌ها، برنامه‌های عادی خود را تغییر داده، بخش‌های خبری ویژه‌یی به بخش‌های ثابت خود اضافه کردند و کلّ برنامه‌های خبری و تحلیلی خویش را بر جعل و دروغ و بزرگ‌نمایی برخی اتفاقات ایران و آموزش مبارزه با پلیس کشور و تولید بمب دستی و تشجیع آشوبگران به ادامه و گسترش اغتشاشات متمرکز نمودند. در این راستا وزارت اطلاعات علاوه بر اقدامات پیش‌گفته در برخورد قانونی با مرتبطین این نارسانه‌ها، برای اعضای مجرم آن شبکه‌ها نیز پرونده‌هایی تشکیل و آن‌ها قطعاً پاسخگوی اعمال مجرمانه‌ی خویش خواهند بود.

و) ده‌ها مورد حملات سایبری با ابعاد گسترده که صرفاً در قالب جنگ‌های فن‌آورانه‌ی دولت‌های خاص (همچون ویروس استاکس‌نت) قابل انجام است.

ز) طبق اطلاع موثق، شیپور قشون‌کشی بی‌سابقه‌ی سایبری برای دامن‌زدن به «جنگِ تمام عیار شناختی» و ایجاد گسست ذهنی بین فضای حقیقی و دنیای وهم و خیال و مَجاز، از مبادی آمریکایی- انگلیسی و اَشرافیت بَدَوی سعودی نواخته شده است؛ تا آنجا که اسیرانِ چشم و گوش بسته‌ی عالَم مجازی و برخی سلبریتی‌های بی‌هویت یا مأمور، در جهان مجازی با ایرانی مواجه می‌شوند که سقوط کرده یا در معرضِ سقوط نزدیک است! فرو افتادگی بدفرجام و شگفتی‌آور برخی سلبریتی‌های نام آشنا در روزهای گذشته، ریشه در چنین وهمی دارد که آن قشون‌کشی سایبری به آن‌ها القاء کرده بود.

پیچیدگی‌های صحنه، هجوم عوامل رنگارنگ خصم و عناصر گروهکی و شبیخون وهم‌آور شناختی، قطعاً نیاز به هوشیاری هرچه تمام‌تر و به‌ویژه مراقبت هرچه بیشتر از جوان‌ترها دارد تا دچار فریب شیادان حرفه‌یی رسانه‌های سعودی- لندنی و شارلاتان‌های خودپرست فضای مجازی نشوند و ناخواسته و ندانسته، آب به آسیاب دشمنان خون‌خوار ملّت نریزند؛ و این مسئولیتِ مقدس خانواده‌ها و مربیان و معلمین فرهیخته، بصیر و دلسوز کشور است.

در پایان با درود بی‌کران به روح پرفتوح همه شهدای انقلاب اسلامی به‌ویژه به سید شهدای مدافع امنیتِ کشور، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که همچنان خون‌خواه او هستیم و به شهدای امنیت که در روزهای اخیر جاودانه شدند؛ اعم از شهدای مظلوم بسیج، فراجا و حزب‌الله مظلوم و با عرض تسلیت به خانواده‌های معظم شهیدان، با دعا برای سلامتی مجروحین حوادث اخیر، من‌جمله مجروحینِ سربازخانه‌ی گمنامان که همچون همیشه، در خفا وفا می‌کنند و در گمنامی، شهید یا زخمی می‌شوند. با قدردانی از امّت عظیم‌الشأن همیشه در صحنه که در برابر آشوب‌طلبان و تروریست‌ها با راهپیمایی‌های میلیونی، مانور عزّت و اقتدار سردادند، با گرم‌ترین و صمیمانه‌ترین سپاس از دلیرمردان نیروی زمینی سپاه و فرمانده‌ی دلاور آن‌که در روزهای اخیر، لانه‌ی دیوان و ددان را در آن سوی مرزهای کشور، درهم کوفتند و دژخیمان ضدخدا و خلق خدا را به دوزخ فرستادند؛ با تشکر از همکاری و همراهی و همدلی جامعه‌ی اطلاعاتی مقتدر کشور؛ با تقدیر از ایستادگی دلاورمردان فرماندهی انتظامی کشور و بسیج مستضعفین و تأکید دوباره بر حمایت و پیمان جاودانه‌ی مشترک در دفاع از این خاک پاک و نظام مقدس و از امنیتِ مردم عزتمند و فهیم ایران اسلامی، اعلام می‌دارد که جریان توطئه‌ی شیاطین، پایان یافته نیست؛ همچنان‌که آماده‌باش همیشگی در سربازخانه‌ی گمنامان نیز نه تنها پایان یافتنی نیست بلکه توطئه‌ی پیچیده و جنگ ترکیبی اخیر موجب آغاز فصلی جدید و خیزشی دوباره و سازماندهی تازه در این وزارت‌خانه شد؛ علیه استکبار غدّار و اردوگاه سلطه و مزدوران منطقه‌یی و عناصر گروهکی و تروریستی که مترصد فرصتی بودند و جاهلانه، هرآنچه در چنته داشتند را به میدان آوردند که البته کارِ شکارچیانِ مترصد را نیز آسان‌تر کردند.

جان برکفان بی‌ادعا و بی‌نام و نشان ایران اسلامی در چارچوب وظایف ذاتی و قانونی خود، با عنایت به رسالت الهی خویش و تعهدی که در قبال شهدای به خون خفته، امام شهداء (ره)، مقام معظم فرماندهی کل قوا (مدظله‌العالی) و مردم شریف ایران دارند، یک‌بار دیگر عهد می‌بندند که با تمام توان و با سپر قرار دادن جان خود، از ایران عزیزتر از جان و ملّت معزّز و از آرمان‌های بزرگ انقلاب اسلامی صیانت خواهند نمود و با عوامل تکفیر و تروریسم و تخریب و جنایت، هرجا که باشند و در هر زمانی به صورت قاطع و بی‌ملاحظه برخورد خواهند کرد. همچنین به دولت‌های پشتیبان این عوامل هشدار می‌دهند که علاوه بر اصل عمل و ضربه‌ی متقابل، بدانند که «ما سربازان گمنام امام منتقم (عج) هستیم».

والسلام علی مَن اتبع الهدی
روابط عمومی وزارت اطلاعات

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 57
 • در انتظار بررسی: 3
 • غیر قابل انتشار: 11
 • IR ۱۹:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  21 1
  در بند 6 و 8 و.... یعنی کشور ترکیه،چرا با اردوغان فرصت طلب مسامحه می کنید؟!
  • IR ۲۰:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
   6 15
   برای اینکه اردوغان باایران ومقاومت است
  • IR ۲۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
   10 3
   اردوغان با ایران و مقاومت نیست
  • هادی IR ۲۱:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
   8 3
   عزیز حالت خوبه ؟ اردوغان صهیونیست با ایران و مقاومته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قرصاتو خوردی ؟ سرت جایی نخورده ؟
  • کارگر IR ۰۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
   8 3
   زحماتی که کارکنان وزارت اطلاعات و سایر نهادهای موازی اطلاعاتی میکشند را کسی منکر نیست و قابل تقدیر است
 • IR ۱۹:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  34 2
  خدا قوت و آرزوی توفیق بیشتریرای سربازان گمنام امام زمان عج ممنون از اطلاع رسانی و روشن گری مستند
 • IR ۱۹:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  37 2
  احسنت یه شما سربازان پاک امام زمان عج. قوت قلب بیشتر گرفتیم
  • US ۰۸:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
   2 0
   به بهاییان مزدور مثل کومله ها و دموکرات ها رحم نکنید اینها دشمنان اهل بیت علیهم السلام و حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف هم هستند موذیانه در صدد براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند
 • IR ۱۹:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  35 1
  درود
 • IR ۱۹:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  27 0
  درود خدا بر سربازان گمنام امام زمان عج مرحبا به شما تشکر فراوان داریم از شما
 • IR ۱۹:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  24 1
  تشدید فعالیت ربات‌های سازمان‌یافته (مشابه مرکز اعتدال عربستان و تروریست‌های آلبانی نشین) علیه ایران...اینو دیگه همه متوجه شدند کشور ما مورد حمله تروریستی مجازی با کمک سلبریتی ها قرار گرفت.مقابل شیطان هر چقدر بسمت خدا بریم یاری خدا بیشتر میشه.
 • محمود IR ۱۹:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  23 1
  درود بر عزیزان اطلاعاتی متاسفانه در دولت قبل عمدا وزارت اطلاعات به دستور روحانی وتیمش از وظایف اصلی خودش فاصله گرفته بود خداروشکر بادولت جدید رویه درست شده
  • IR ۲۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
   1 8
   سلام وزارت اطلاعات، وزارت دولت نیست
  • IR ۲۳:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
   0 5
   دستاوردهای وزارت را با سیاست زدگی هایتان زیر سوال نبرید
 • IR ۱۹:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  25 3
  فدای شما گمنامان
 • IR ۱۹:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  12 0
  خدا قوت، کار شما درسته، دست بوس شما بزرگواران هستم، ولی قاطعیت پلیس در میدان اونقدری نیست که بازدارنده باشه از پلیس انگلیس و امریکا یاد بگیرید
  • IR ۲۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
   6 0
   ما وحشی نیستیم
  • DK ۰۶:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
   0 0
   منظور ایشون قاطعیت بود و نه وجشیگری..باید تو شهر یا هر استانیکه مامور انتظامی و نظامی رو شهید کنن دست از مماشات برداشت و اعلام بشه هرکس به اغتشاش کمک کنه بعنوان معاونت در قتل مامور نظامی حین کار به شدیدترین مجازات محکوم میشه چون تروریست بکمک و در پوشش همین شلوغیا عمل تروریستیشو انجام میده..اینو تو هر شهر اعلام کنن و دوتا برخورد محکم کنند ببینم کی جرات میکنه پیه معاونت در قتل رو به ....بکشه و بیاد تو خیابون..
 • IR ۱۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  25 0
  تشکر از سربازان گمنام امام زمان
 • IR ۲۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  20 0
  والسلام علی مَن اتبع الهدی... ‌‌درود بر شما ❤️
 • IR ۲۰:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  14 0
  خبر خیلی خوبی بود. دستگیری: ۳ تا از سران بهایی یهودی وحشی+۴۹ منافقین خلق تروریست+۹۲ سلطنت طلب وحشی+۷۷ تروریست کرد+۹جاسوس خارجی+۵ تروریست تکفیری.
 • IR ۲۰:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  14 0
  ممنون از اطلاع رسانی. رسما دشمن حمله کرده بوده به ایران.
 • IR ۲۰:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  14 1
  درود خدا بر تمامی جان برکفان و حافظان امنیت کشور خدا قوت
 • IR ۲۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  10 0
  تجربه دستگیرشده های جاسوس و تروریست در این آشوب و وحشیت، باعث میشه تا کسی دیگه به وحشی های شرور نگه مردم معترض، مگه اینکه نوکر دشمن باشه و بخواد دشمن رو سفید کنه! (ردّ حضور دشمن رو پاک کنه تا دشمن بتونه بدون مقاومت پلیس و ... به ایران حمله بکنه)
 • دهقان IR ۲۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  10 0
  از این به بعد در همه ی امور تاجایی که امکان روشنگری وجود دارد و با توجه به مسایل امنیتی اطلاع رسانی شود هم قوت قلب است هم مردم واقعیات را بهتر می فهمند .از سربازان گمنام امام زمان ممنونم و امنیت را مدیون شماییم
 • IR ۲۰:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  15 0
  چه متن قشنگی ...
 • IR ۲۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  9 0
  این انقلاب خدایی تاجهانی شدن ونابودی داعش وصهیونیسم وتفاله های فاجعه گراادامه میابد
 • IR ۲۰:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  6 1
  خب این همه گفتین همش درست فقط چرا با شیطان بزرگ که عامل این همه فتنه گری بوده در حال مذاکره هستین اونم تو اوج این خرابکاری ها و اعمال چند تحریم جدید توسط آمریکا در یکی دو روز اخیر!؟؟
  • IR ۰۱:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
   2 0
   سلام چون مجبوریم در ضمن با اقتدار مذاکره میکنیم
 • IR ۲۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  4 0
  بجای اینهمه طومار نویسی صد سلبریتی رو اعدام کنید تا دیگه شاهد این داستانانباشیم
  • IR ۰۱:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
   0 2
   اولا حرف زیادی نزن دوما الکی کسی اعدام نمیشه سوما ان شاءالله پماد خوبت میکنه
 • یزدان IR ۲۱:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  0 0
  باز هم مثل همیشه
 • . IR ۲۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  4 0
  درود
 • ایرانی IR ۲۲:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  5 1
  فقط اعدام فقط اعدام فق، اعدام قوه قضائیه این رو بفهم
  • IR ۰۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
   1 1
   تو هم بفهم که الکی کسی اعدام نمیشه
 • محراب IR ۲۲:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  5 0
  خدا شما سربازان گمنام رو خیر بده انشالله که اینجوری برای مردم جونتونو هم حاضرید فدا کنید
  • IR ۰۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
   1 0
   سلام ان شاءالله اصله
 • IR ۲۳:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  3 0
  این دفعه جنگ دشمن مانند جنگ احزاب بود همه آمدند تا ریشه اسلام را بزنند و دین الهی اسلام را نابود کنند که همانند جنگ احزاب تاریخ اسلام که خداوند متعال اراده فرمودند تا حق پیروز شود که با مدد الهی اسلام و رسول خدا و با شجاعت امام علی (ع) بر دشمنان پیروز شدند و این فتنه اخیر هم همین طور بود ...
 • سعید IR ۲۳:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  4 0
  یدالله فوق ایدیهم
 • تهرانی IR ۲۳:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  1 0
  بسم الله آذری جهرمی با ریش تراشیده در توییتر اعلام کرد: مردم مرا با فیلترشکن دیدند و تحسین کردند پس محدودیت بی تاثیراست!؟ یعنی مشخص شد هم ریشش ریا بود و هم مخاطبانش را در این مقطع حساس کشور علیه ایمن سازی فضای مجازی تحریک میکند! لذا تا دیرتر نشده باید با وی برخوردشود! #ریاکاری_قانونستیزی
 • CA ۲۳:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  1 0
  قرار بود بمب بذارن
 • IR ۲۳:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  3 3
  دزد اقتصادی متاسفانه بی سر و صدا اموال مردم را میدزده و میبرد خارج
  • IR ۰۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
   0 0
   چقدرم خخخخخخ
 • استاد IR ۰۰:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
  0 0
  عالی
 • IR ۰۰:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
  3 0
  درپناه حضرت حق و دعای خاص امام زمان عج موفق و موید باشید
 • IR ۰۰:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
  0 0
  اطلاع رسانی از باطن اغتشاشات مایه بصیرت افزایی است اما اطلاع رسانی با شیوه قدیم جذابیتی برای مردم امروز ندارد، این بیانیه بلند بالا را حوصله می خواهد تا خوانده شود
 • فرید امینی IR ۰۰:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
  0 0
  ماشاءالله لاحول ولا قوة الا باللّه احسنتم و خدا قوت بسیار عالی بود...
 • IR ۰۰:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
  0 0
  عجیبه.
 • خسرو IR ۰۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
  0 0
  امروز مجلس آمریکا علنا اعلام کرد که حکومت ایران باید اسلام و انرژی اتمی را کنار بگذارد پس همان جنگ احزاب علنا شروع شده و خاک بر سر وحوش سران کشورهای عربی که علنا دارند کمک میکنند و خدا قوت بدهد به سربازان امام زمان که مردم اگر احساس آرامش میکنند بخاطر از خود گذشتگی آن عزیزان میباشد خدا حفظتان کند
 • احمد FR ۰۴:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
  2 0
  دست مریزاد سربازان گمنام .درود به شرفتان .تا اخر با هم هستیم
 • علی IR ۰۶:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
  1 0
  خداوند به شما سربازان گمنام امام زمان (عج) اجر عظیمی عنایت فرماید . خداوند منان پشت و پناهتان باد . انشاالله
 • US ۰۷:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
  1 0
  دست مریزاد. ان شاء الله بعد از جمع شدن این فتنه، برای مردم خالصانه کار کنید
 • IR ۰۷:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
  0 0
  دستمریزاد درود بر شما! حقیقت اینه که هر چند وقت یکبار باید ایران به جوش بیاد تا کفها و کثافات بیان روی آب بشه جمعشون کرد ریخت دور. چنانچه خدای متعال در سوره رعد آیه ۱۷ میفرماید: «أَنْزَلَ مِنَ السَّمَاءِ مَاءً فَسَالَتْ أَوْدِيَةٌ بِقَدَرِهَا فَاحْتَمَلَ السَّيْلُ زَبَدًا رَابِيًا ۚ وَمِمَّا يُوقِدُونَ عَلَيْهِ فِي النَّارِ ابْتِغَاءَ حِلْيَةٍ أَوْ مَتَاعٍ زَبَدٌ مِثْلُهُ ۚ كَذَٰلِكَ يَضْرِبُ اللَّهُ الْحَقَّ وَالْبَاطِلَ ۚ فَأَمَّا الزَّبَدُ فَيَذْهَبُ جُفَاءً ۖ وَأَمَّا مَا يَنْفَعُ النَّاسَ فَيَمْكُثُ فِي الْأَرْضِ ۚ كَذَٰلِكَ يَضْرِبُ اللَّهُ الْأَمْثَالَ»
 • IR ۰۷:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
  0 0
  خدا حفظتون کنه و موفق باشید
 • محمدایوب IR ۰۸:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
  0 0
  درود برشرفتان خدا پشت و پناه اتان دعای مردم مومن وخانواده شهدا بدرقه راهتان عزیزان مواظب اسب تروای آمریکا سرمایه های اسراییل منافقین انقلاب فرقه اصلاح طلبان هم باشید هر چه میکشیم از این حرام خواران وطن فروش است
 • IR ۰۸:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
  0 0
  نباید عوامل شبکه های بی بی سی فارسی و اینترنشنال امنیت داشته باشن حتما باید سزای خیانت شون رو بدن باید تو ترس دلهره زندگی کنن و در هر فرصت ممکن کشته بشن،باید سلبریتی های مدیریت بشن اجازه نداد به آغوش دشمن برن اون عده ای که اصالت دارن باید آگاهی های لازم داده بشه تا در دام دشمن نیفتن و اون عده ای که بغض کینه دارن باید برخورد های لازم بشه،
 • IR ۱۳:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
  0 0
  شمال‌غرب آرام میشه جنوب شرق آشوب میشه !

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس