کد خبر 1409466
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۳
فرنگی‌کاران حریفان خود را در پیکارهای جوانان جهان شناختند

نمایندگان ایران حریفان خود را در پیکارهای کشتی فرنگی قهرمانی زیر ۲۰ سال جهان در بلغارستان شناختند.

به گزارش مشرق، قرعه‌کشی اوزان دهگانه رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان جهان، ظهر امروز (پنجشنبه) در شهر صوفیه بلغارستان برگزار شد.

نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۱۷ نفر حضور دارند، سیدآرش نگهداری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف دنیس میهای از رومانی می‌رود.

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۱۸ نفر شرکت کرده اند، سعید اسماعیلی در دور نخست با ماکس ول بلک از آمریکا کشتی می‌گیرد و در صورت غلبه بر این کشتی‌گیر، در دور دوم به مصاف کوتو گومی از ژاپن می‌رود.

در وزن ۶۳ کیلوگرم که ۱۸ نفر حضور دارند، ایمان محمدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده کشتی میان آزات ساریار از ترکیه و اومیش از هند مبارزه می‌کند.  

در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۲۸ شرکت کننده دارد، سیددانیال سهرابی در دور نخست به مصاف نوردوس نورکانوف از قرقیزستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان عبدالرحمن عمر از مصر و مارکو استول از آلمان می‌رود.  

در وزن ۷۲ کیلوگرم که ۳۱ نفر حضور دارند، امیر عبدی در دور اول با ایتو نیشیدا از ژاپن مبارزه می‌کند و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان دیمیتار استفچو از بلغارستان و جاکوب سیمچیک از کرواسی پیکار می‌کند.

در وزن ۷۷ کیلوگرم که با شرکت ۲۴ کشتی‌گیر برگزار می‌شود، مسعود کاووسی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان تورنیکه میکلادزه از گرجستان و راجموند زورای از مجارستان می‌رود.

در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۲۴ نفر حضور دارند، علیرضا مُهمدی در دور نخست با کریستین مدینا مونز از مکزیک کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی‌گیر، در دور دوم با شان یولین از چین تایپه مبارزه می‌کند.

در وزن ۸۷ کیلوگرم که ۲۵ شرکت کننده دارد، دانیال چوبانی در دور اول با ماریو ووکوویچ از صربستان کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور بعد به مصاف اوندرج حاولکا از چک می‌رود.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۲۱ نفر حضور دارند، علی عابدی درزی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده کشتی میان ماتیوس ایوانوفسکی از لهستان و اینوت گوسا از رومانی مصاف می‌دهد.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که با حضور ۱۶ نفر برگزار می‌شود، فردین هدایتی در دور نخست به مصاف جوهر اوزاروف از قزاقستان می‌رود و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور بعد با برنده کشتی میان اریک پانک از استونی و آلبرت واردانیان از ارمنستان مبارزه می‌کند.  

برنامه کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان بلغارستان به ساعت ایران به شرح زیر است:

جمعه: ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۷ مسابقات مقدماتی اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷  و ۱۳۰ کیلوگرم

جمعه: ساعت ۱۸:۱۵ تا ۱۹:۱۵: مسابقات نیمه نهایی اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷  و ۱۳۰ کیلوگرم

شنبه: ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۷: مسابقات مقدماتی اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم

شنبه: ساعت ۱۸:۱۵ تا ۱۹:۱۵: مسابقات نیمه نهایی اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم

شنبه: ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۲: مسابقات رده بندی و فینال  اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷  و ۱۳۰ کیلوگرم

یکشنبه: ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۱۵: شانس مجدد اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم

یکشنبه: ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۲: رده بندی وفینال اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس