ابراز نگرانی نماینده دموکرات آمریکا از وجود اسناد محرمانه در اختیار ترامپ

یک نماینده دموکرات از آمریکا از کشف اسناد محرمانه در عمارت فلوریدای دونالد ترامپ ابراز نگرانی عمیق کرده است.

به گزارش مشرق، «آدام شیف» نماینده دموکرات آمریکا از کالیفرنیا، در پیامی از کشف اسناد «فوق محرمانه» در عمارت «مارا ئه لاگو» در فلوریدا متعلق به «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور پیشین آمریکا، نگرانی عمیق خود را ابراز کرده است.

شیف در پیامی توییتری نوشت: «اسناد فوق محرمانه در مارا ئه لاگو نگرانی عمیق ماست، برای همین هست که من درخواست ارزیابی میزان آسیب به امنیت ملی را دادم. حمله کردن نمایندگان جمهوریخواه به اف‌بی‌آی هم غیر مسئولانه است. چنین اقداماتی که جمهوریخواهان انجام می‌دهند به «خشونت بیشتر منجر خواهد شد.»

این در حالیست که پلیس فدرال آمریکا، که به تازگی دست به تفتیش عمارت ترامپ در فلوریدا زده است، هم در بیانیه‌ای هشدار داد که میزان تهدیدهای آنلاین علیه مقام‌های مختلف آمریکا افزایش یافته است.

هفته گذشته بازرسی این عمارت انجام شد و پس از آن گزارش‌ها حاکی از کشف اسناد فوق محرمانه در میان اسناد خانه ترامپ بود. حتی گفته شد پلیس فدرال برای یافتن اسنادی درباره سلاح‌های هسته‌ای به خانه ترامپ یورش برده است. اکنون تهدیدهای آنلاین شامل امکان قراردادن «بمب کثیف» (نوعی سلاح برای پراکنده کردن مواد پرتوزا و هسته‌ای) در مقابل نهاد اف‌بی‌آی در آمریکا هم هست.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس