القدس العربی: ایران در مذاکرات هسته‌ای تحت هیچ فشاری نیست

با وجود انتشار برخی خبرهای جعلی هنوز روند کارشناسی ادامه داشته و هیچ تصمیم سلبی یا ایجابی درباره ایده‌های طرح شده از سوی هماهنگ‌کننده اتحادیه اروپایی اتخاذ نشده است.

به گزارش مشرق، پس از پایان دور اخیر مذاکرات رفع تحریم‌ها در وین و بازگشت هیئت‌های مذاکره‌کننده به پایتخت‌ها، جلسات متوالی در تهران برای بررسی ایده‌های ارائه شده در جریان است اما هنوز جمع‌بندی نهایی برای ارائه به مراجع تصمیم‌گیرنده حاصل نشده است.

اخبار رسیده حاکی است با وجود انتشار برخی خبرهای جعلی از سوی رسانه‌های خارجی و همچنین گمانه‌زنی‌های بی‌پایه که در داخل توسط افراد و رسانه‌های غیر مسئول طرح می‌شود، هنوز روند کارشناسی ادامه داشته و هیچ تصمیم سلبی یا ایجابی درباره ایده‌های طرح شده از سوی هماهنگ‌کننده اتحادیه اروپایی اتخاذ نشده است.

یک مقام نزدیک به هیئت مذاکره‌کننده ایران پیرامون شیوه اطلاع‌رسانی در خصوص روند آتی مذاکرات به «نورنیوز» گفت: همان‌گونه که تاکنون و در مقاطع مختلف، مراجع ذیربط نسبت به اطلاع‌رسانی در خصوص چگونگی پیشرفت گفتگوها و همچنین مواضع جمهوری اسلامی ایران پیرامون موضوعات مختلف مرتبط با مذاکرات اقدام کرده‌اند، این روند متناسب با پیشرفت در اتخاذ تصمیمات جدید نیز ادامه خواهد داشت.

منبع : نورنیوز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس