کد خبر 1405947
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۲
در کشتی چه خبر است؟ / ورزش ملی صحنه جنگ و بی‌اخلاقی

رفتار بسیار بد و زننده با کشتی‌گیر نونهال قرچکی توسط یکی از مسئولان هیئت کشتی یک‌بار دیگر صحنه‌های زشتی را در ورزش ملی رقم زد.

به گزارش مشرق، پس از صحنه‌های ناخوشایند که در حاشیه رقابت‌های لیگ دسته یک کشتی فرنگی در شهرهای گیلان و شهرکرد رخ داد که دایره طلایی کشتی به میدانی برای تصفیه حساب تبدیل شده بود. این بار نیز این حاشیه‌ها و بی‌اخلاقی‌ها به شهر قرچک کشیده شد.

در جریان مسابقه کشتی در این شهر وقتی که کشتی‌گیر دوبنده آبی حریف خود را با اجرای فن به بیرون تشک پرتاب کرد متاسفانه یکی از مسئولان کشتی قرچک با توهین و پرتاب پایه صندلی به کمر کشتی‌گیر نونهال موجب مصدومیت او شد و متاسفانه داوران و دیگر مسوولان برگزار کننده نیز هیچ واکنشی به این رفتار زشت نداشتند.

با اپیدمی شدن رفتارهای زشت در ورزش پهلوانی و ملی ایران، فدراسیون کشتی و کمیته انضباطی متاسفانه هیچ واکنشی به چنین رفتارهایی نشان نداده است.

شهرستان قرچک بیش از چهار هزار کشتی‌گیر دارد که این منطقه را به یکی از شهرهای با استعداد استان تهران تبدیل کرده است. این درگیری‌ و توهین‌ها باعث شده تا کشتی از مسیر پهلوانی و جوانمردی خود خارج شود و شاهد صحنه‌های نازیبایی از جنگ و بی اخلاقی را شاهد باشیم باشیم.

بسیاری از علاقه‌مندان و دلسوزان قرچک نیز نسبت به تغییر و تحول مدیریت و اوضاع آشفته کشتی این شهرستان گلایه مند هستند و خواستار رسیدگی بیشتر مسئولان استان به این ورزش هستند چرا که استعدادهای ناب و خوبی در کشتی این شهرستان حضور دارند که متاسفانه با این نحوه مدیریت آینده خوبی برای نسل آینده این ورزش متصور نمی‌شود.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس