کد خبر 1404833
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۴
بازی‌های کشورهای اسلامی یا سفر توریستی ورزشی‌ها؟

سفر خانوادگی کادر سرپرستی بازی‌های کشورهای اسلامی انتقاداتی را از سوی اهالی ورزش به دنبال داشته است.

به گزارش مشرق، بازی‌های کشورهای اسلامی از ۱۸ تا ۲۷ مرداد در قونیه برگزار خواهد شد و کادر سرپرستی برای حل برخی مشکلات کاروان چند روز زودتر از شروع بازی‌ها به قونیه سفر کرد اما در این بین‌ همراهی برخی افراد با کادر سرپرستی انتقاداتی را به اینکه این سفرها، خانوادگی است؛ وارد کرده است که در راس آنها می‌توان به سفر هادی ساعی به عنوان کمک سرپرست کاروان با پسرش اشاره کرد.

در حالی که حدود ۲ روزی است که دهکده بازی‌ها باز شده و کشورهای شرکت‌کننده اجازه ورود به آن را پیدا کرده‌اند اما اصغر رحیمی سرپرست کاروان به همراه هادی ساعی و عاطفه اسلامیان از روز ۵ مرداد به قونیه سفر کردند.

سیدرضا صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک در واکنش به سفر زودهنگام کادر سرپرستی، عنوان کرد: این موضوع با هماهنگی بود چون ۱۲ مورد داشتیم که لازم بود هماهنگی انجام شود. مانند تغییرات ۷ مورد در کشتی، والیبال و تیراندازی با کمان. این در حالیست که لیست بسته شده بود. طبق جلسه قرار شد دوستان از نزدیک با ستاد بازی‌ها موضوع را حل کنند.

وی اما هیچ صحبتی در خصوص سفر خانوادگی کادر نکرد تا این سوال و شائبه مطرح شود که دلیل این سفر توریستی چیست؟ چرا ساعی که باید به عنوان کمک سرپرست تمام تمرکز خود را روی کارهای کاروان بگذارد فرزندش را همراه خود آورده که در صفحه شخصی خود هم تصاویری از حضورش را منتشر کرده است؟ هزینه‌های پرداخت شده برای این سفر از جیب بیت‌المال بوده یا شخصی پرداخت شده است؟

این ها سوالاتی است که اهالی ورزش به دنبال پاسخ و شفاف سازی درباره آن است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس