اسکوچیچ مربی خوش شانسی است/ استقلال می‌تواند دوباره قهرمان شود

کارشناس فوتبال گفت: با توجه به اینکه اسکوچیچ یک بار اخراج شد و دوباره برگشت نشان می‌دهد که او خوش شانس است تا بر روی نیمکت تیم ملی در جام جهانی حضور داشته باشد.

به گزارش مشرق، صادق ورمزیار در گفتگویی در خصوص وضعیت اسکوچیچ و شرایط تیم ملی گفت: سرمربی تیم ملی مرد خوش شانسی است که بدون رزومه مشخص توانست هدایت تیم ملی را به عهده بگیرد. اعتقاد دارم بیشتر از این خوش شانس است که یک بار اخراج شد و دوباره بازگشت تا در جام جهانی بر روی نیمکت تیم ملی ایران بنشیند.

کارشناس فوتبال ادامه داد: ضعف مدیریت اسکوچیچ یکی از دلایل اصلی است که او نتوانسته خود را به بازیکنان تیم ملی دیکته کند. او اقتدار لازم را ندارد ضمن اینکه رزومه او باعث شده تا بازیکنان زیاد به حرف‌های او توجه نکنند. مربی ای که به یک باره از یک تیم لیگ یک آمد و هدایت تیم ملی را برعهده گرفت نمی‌تواند مقابل بازیکنانی که سالهاست در اروپا بازی می‌کنند، قد علم کند. بنابراین او خوش شانس است که با این شرایط توانست سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی بشود.

ورمزیار در پاسخ به این پرسش که چه راهکاری وجود دارد تا تیم ملی بتواند در جام جهانی موفق باشد، تصریح کرد: اسکوچیچ توانایی لازم را برای موفقیت تیم ملی ندارد. او نیاز به یک مربی ایرانی دارد تا در کنار او باشد و به او کمک کند. مردی که بتواند هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ ارتباط با بازیکنان به اسکوچیچ یاری دهد. به اعتقاد من کسی باید کنار اسکوچیچ باشد که تجربه بالایی دارد و برای همه قابل قبول است و از نظر فنی هم می‌تواند در سخت‌ترین شرایط به سرمربی کمک کند.

کارشناس فوتبال در ادامه خاطرنشان کرد: ملی پوشان ما کار سختی در جام جهانی خواهند داشت. حریفان ما صاحب نام هستند و در فوتبال دنیا حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. بنابراین باید کادر فنی تیم ملی بهترین‌ها را دعوت کرده تا بتوانند در جام جهانی مقابل حریفان بزرگ درخشش لازم را داشته باشند.

وی در مورد انتخابات فدراسیون فوتبال که ماه آینده برگزار خواهد شد، اظهار داشت: فدراسیون به فردی نیاز دارد که از جنس فوتبال باشد. آشنایی کاملی با ساختار فوتبال ایران داشته باشد. مردی که بتواند حاشیه‌ها را از بین ببرد، آرامش را به فوتبال بازگرداند و تیم ملی را آماده جام ملت‌های آسیا کند تا بتوانیم بعد از گذشت سال‌ها در این تورنمنت آسیایی قهرمان شویم.

کارشناس فوتبال در مورد قرعه کشی لیگ برتر و شرایط استقلال گفت: حساس‌ترین بازی در هفته دوازدهم برگزار خواهد شد. زمان بسیار خوبی است چون تیم‌ها جا افتاده اند، از یکدیگر شناخت دارند و حساسیت امتیازها باعث خواهد شد دو تیم تنها به فکر برد باشند. در مجموع معتقدم استقلال با حفظ اسکلت فصل گذشته و نفرات جدیدی که جذب کرده می‌تواند همانند فصل پیش به قهرمانی دست پیدا کند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس