سردار نقدی: ۲۰۰ پرده از جنایات آمریکا در جنگ وجود دارد که قابل پیگیری است

معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: برای اینکه ظلم و جنایت‌های آمریکا علیه مردم کشورمان دیده شوند، باید حق‌مان را مطالبه و از ابتکار عمل‌هایمان استفاده کنیم.

به گزارش مشرق، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش معاونت حقوقی سپاه با بیان اینکه خداوند متعال دوست دارد کسی که مورد ظلم واقع شده است، فریاد دادخواهی‌اش را بلند کند و علیه ظلم سخن بگوید، در خصوص لزوم اقدامات حقوقی درباره جنایات آمریکایی‌ها اظهار داشت: برای اینکه ظلم و جنایت‌های آمریکا علیه مردم کشورمان دیده شوند، باید حق‌مان را مطالبه و از ابتکار عمل‌هایمان استفاده کنیم تا بتوانیم درست و مستند جنایات آمریکا را ثابت کنیم؛ البته ابتدا باید حرکت کرد و بعد نصرت را از خدا خواست.

وی در خصوص جنایات آمریکایی‌ها بیان کرد: ۲۰۰ پرده نمایشگاه جنایات آمریکا در جنگ وجود دارد که قابل پیگیری است؛ در این رابطه کمترین نتیجه‌گیری حقوقی ما برابر آمریکا بازدارندگی آن‌هاست.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه در پایان گفت: اگر خداوند بخواهد به شما نصرت بدهد، چنین کاری را می‌کند؛ همان‌گونه که نگه‌داشتن انقلاب خود اعجاز الهی است؛ زیرا شرایط سختی داشتیم، اما با ولایت فقیه توانستیم مشکلات را حل کنیم و از سد آن‌ها بگذریم؛ لذا در این رابطه هم به امید خداوند پیروز می‌شویم.

* معاون حقوقی سپاه: آمریکایی‌ها از ترس جبهه حق به دور خود دیوار کشیده‌اند

سردار سهراب‌علی شمخانی معاون حقوقی سپاه نیز در این همایش با اشاره به اینکه باید در عرصه حقوقی قوی‌تر ظاهر شویم، درباره تلاش غرب برای ستیز با فرهنگ علوی و حسینی عنوان کرد: آن‌ها مخالف فرهنگ علوی، حسینی و مهدوی هستند و همواره از پیش از انقلاب اسلامی هم با این موارد در ستیز بودند؛ البته روحانیت در این میان همیشه بیدار بوده است.

وی افزود: شما سخنرانی امام (ره) در سال ۴۲ را نگاه کنید، امام همان موقع آمریکا و اسرائیل را عامل جنایت در ایران می‌داند؛ چرا که انگلیسی‌ها پیش‌تر هم تلاش داشتند تا با بابیت و بهائیت به مبارزه با اسلام و شیعه بپردازند و پس از پیروزی انقلاب نیز با کودتا و توطئه‌های داخلی و خارجی تلاش به مبارزه داشتند.

معاون حقوقی سپاه تصریح کرد: افرادی چون ابومهدی المهندس و خیلی دیگر از شیعیان عراق از ابتدا در کنار ما جنگیدند و سپس برابر آمریکایی‌ها به‌پاخاستند و با کمک قهرمان بزرگی چون سپهبد سلیمانی با دشمنان اسلام جنگیدند.

سردار شمخانی گفت: جبهه حق با شهید سلیمانی پرچم داعش را پایین کشیدند و لشکریان جبهه مقاومت در عراق، سوریه و یمن همانند لبنان شکل گرفتند. آمریکایی‌ها که روزگاری برای عراق حاکم می‌گذاشتند، حالا خودشان از ترس ملت عراق و جبهه حق به دور خود دیوار کشیده‌اند؛ آن‌ها در انواع عملیات‌هایشان شکست خوردند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس