کد خبر 1400100
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
واکنش فدراسیون عراق به مذاکره با سرمربی سپاهان در گفت و گو با فارس

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال عراق درباره اخبار مذاکره این فدراسیون با سرمربی سپاهان واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق، امروز یکی از رسانه های خبری عراق مدعی شد فدراسیون فوتبال این کشور با ژوزه مورایس سرمربی سپاهان وارد مذاکره شده تا هدایت تیم ملی این کشور را برعهده بگیرد.

حتی این رسانه عراقی ادعای عجیبی مطرح کرد و عنوان کرد فدراسیون عراق با مورایس به توافق رسید و این مربی بزودی راهی بغداد می شود.

در همین رابطه به سراغ «عماد محمد» مدیر روابط عمومی و سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق رفت تا درباره واقعیت این ماجرا جویا شود.

مسئول فدراسیون فوتبال عراق در این زمینه  گفت: واقعیت این است که نام ژوزه مورایس به عنوان یکی گزینه های هدایت تیم ملی عراق از سوی رسانه ها در گذشته مطرح بود. اما چیزی رسمی در این زمینه مطرح نشد.

واکنش فدراسیون عراق به مذاکره با سرمربی سپاهان

وی افزود: اسم های خارجی زیادی برای هدایت عراق در کمیته فنی فدراسیون فوتبال عراق مطرح شد. اما مربیان خارجی پیشنهادی از سوی کمیته فنی همه رد شدند و دلیل اصلی این امر هم مشکل مالی است. فدراسیون فوتبال عراق با مشکل مالی مواجه است و نمی تواند با مربیان خارجی قرارداد امضا کند چون دستمزد مربی خارجی بالاست.

سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق در پایان گفت: به همین خاطر در نهایت قرار شد مربیان خارجی از لیست مربیگری تیم ملی خط بخوردند و به دلیل مشکلات مالی تنها گزینه های داخلی برای هدایت تیم ملی مطرح شدند. از روز گذشته گزینه های داخلی برای هدایت تیم ملی مطرح هستند و دیگر مربی خارجی برای هدایت تیم ملی مطرح نیست.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس