کد خبر 1395873
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۹
قیمت کاغذ a4 در بازار چند؟

بسته ۵۰۰ عددی کاغذ a۴ برند هیما ۱۳۰ هزار تومان، رز پرینت ۱۱۹ هزار و ۸۰۰،‌های تری ۱۲۵ هزار تومان، پاپکو ۱۳۳ هزار و ۵۰۰ و پیپر وان نیز ۱۳۰ هزار تومان قیمت خورده است.  

به گزارش مشرق، کمترین قیمت در بازار برای خرید یک بسته ۵۰۰ عددی کاغذ A۴ سفید با وزن ۸۰ گرم با کیفیت از ۹۹ هزار تومان شروع می‌شود و به شکل متوسط تا ۱۴۰ هزار تومان هم بالا می‌رود. مثلا برند کپی مکس جز پرطرفدارهای بازار ایران و هر بسته آن در بازار بین ۹۹ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۱۲۴ هزار و ۸۰۰ تومان فروخته می‌شود.

به گزارش فرارو، سل پرینت دیگر برند عرضه کننده مشهور کاغذ A۴ در بازار است که هر بسته ۵۰۰ عددی کاغذ A۴ سفید ۸۰ گرمی آن را در فروشگاه‌های سطح شهر و آنلاین می‌توان بین ۱۱۴ تا ۱۴۰ هزار تومان خریداری کرد. هر بسته ۵۰۰ عددی کاغذ A۴ برند دابل آ نیز در بازار ۱۲۰ تا ۱۲۵ هزار تومان به فروش می‌رسد.

بسته ۵۰۰ عددی کاغذ A۴ برند هیما ۱۳۰ هزار تومان، رز پرینت ۱۱۹ هزار و ۸۰۰،‌های تری ۱۲۵ هزار تومان، پاپکو ۱۳۳ هزار و ۵۰۰ و پیپر وان نیز ۱۳۰ هزار تومان قیمت خورده است.  

بالاترین قیمت در میان بسته‌های ۵۰۰ عددی کاغذ A۴ با وزن ۸۰ گرم میز متعلق به برند رولکس است. در حال حاضر فروشندگان در ازای هر بسته آن بین ۱۵۵ تا ۱۷۰ هزار تومان طلب می‌کنند. 

منبع:فرارو

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس