کد خبر 1389609
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۸
از سرنوشت

بر اساس نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما، «از سرنوشت ۴» و «حکم رشد» پربیننده ترین سریال‌های سیما در نیمه اول خرداد ۱۴۰۱ بوده است.

به گزارش مشرق، نتایج نظر سنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما نشان می‌دهد از بین سریال‌های جدید پخش شده در نیمه اول خرداد ۱۴۰۱، سریال «از سرنوشت ۴» از شبکه دو با ۲۶/۴ پربیننده‌تر از سایر سریال‌ها بوده است. بر اساس این نظر سنجی این سریال رضایت ۸۴/۱ درصد بینندگان را در حد زیاد کسب کرده است.

همچنین سریال های «حکم رشد» از شبکه سه با ۲۲/۳ درصد بیننده و کسب رضایت ۷۷/۷ درصدی و «فرمانروای نقابدار» از شبکه پنج با ۷ درصد بیننده و کسب رضایت ۹۳ درصدی در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

در این نظر سنجی، میزان بیننده سریال‌های تکراری سیما در نیمه اول خرداد ۱۴۰۱  نیز بررسی شد. از میان سریال‌های تکراری سریال «ستایش ۱» از شبکه آی فیلم با ۱۹/۱ درصد بیننده پربیننده‌ترین سریال تکراری بوده است. همچنین ۷۹/۵ درصد بینندگان سریال « ستایش ۱» از این سریال در حد زیاد رضایت داشته‌اند.

بر اساس نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما، سریال «از سرنوشت ۴» با ۲۶/۴ درصد پربیننده ترین سریال سیما در نیمه دوم اردیبهشت ۱۴۰۱ نیز بوده است.

همچنین در همان ظرف زمانی، سریال های «حکم رشد» از شبکه سه با ۱۶/۹ درصد بیینده و کسب رضایت ۸۳/۱ درصدی و « فرمانروای نقابدار» از شبکه پنج با ۶/۱ درصد بیننده و کسب رضایت ۹۳/۹ درصدی در رتبه‌های

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • کوزت IR ۱۹:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
    1 0
    چرا دروغ بگم هیچ کدوم رونگاه نکردم

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس