سخنرانی ولادیمیر پوتین در نشست عمومی مجمع اقتصادی اوراسیا

دفتر مطبوعاتی کاخ کرملین طی بیانیه‌ای اعلام کرد ولادیمیر پوتین به صورت ویدیو کنفرانس در نشست اتحادیه اقتصادی اورآسیا شرکت خواهد کرد.

به گزارش مشرق، دفتر مطبوعاتی کاخ کرملین روز چهارشنبه اعلام کرد، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه در نشست عمومی اتحادیه اقتصادی اورآسیا واقع در بیشکک در ۲۶ ماه می از طریق ویدیو کنفرانس سخنرانی خواهد کرد.

به گفته کاخ کرملین پوتین در نشست عمومی اولین اتحادیه اقتصادی اورآسیا با موضوع «ادغام اقتصادی اورآسیا در عصر تغییرات جهانی» صحبت خواهد کرد. بر اساس این خبر فرصت‌های جدید سرمایه‌گذاری محور این نشست خواهد بود.

کرملین افزود: رهبر روسیه همچنین در نشست شورای عالی اقتصادی اورآسیا به ریاست قرقیزستان در ۲۷ ماه می نیز از طریق ویدیو کنفرانس شرکت خواهد کرد.

قرار است در نشست کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اورآسیا موضوعاتی از جمله خطوط استراتژیک توسعه یکپارچگی تا سال ۲۰۲۵ مورد بحث قرار گیرد.

کرملین خاطرنشان کرد: تصویب دستورالعمل‌های مربوط به سیاست‌های اقتصاد کلان کشورهای عضو اتحادیه و بررسی نحوه گسترش تجارت و همکاری‌های بازرگانی با کشورهای خارجی یکی از اصلی‌ترین محورهای این نشست است.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس