کد خبر 1378917
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۸
درویش: مسوولان باشگاه تراکتور اشتباه خود را بپذیرند/ هفت نفره هم می‌بردیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: تیم ما اگر ۷ نفره هم می شد باز هم تراکتور را می برد. نمی دانم چرا این مسوولان این همه دروغ می‌گویند در حالی که باید اشتباه خود را بپذیرند.  

به گزارش مشرق، رضا درویش در گفت و گویی درباره حاشیه تیم های پرسپولیس و تراکتور، اظهار داشت: حساب مردم غیور تبریز جداست و قبل از بازی گل محمدی و دستیارش برای چک کردن زمین رفتند اما سنگ هایی به شکم گل محمدی خورد و او عکس العمل نشان نداد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: همچنین طبق مصوبه سازمان لیگ باید بلیت ۳۰ درصد ورزشگاه به فروش برسد و طبق اعلام مدیر عامل باشگاه ۶۰ هزار نفر آمدند و اگر قانون رعایت شود باید ۱۹ هزار و ۸۰۰ نفر در ورزشگاه یادگار تبریز باشند.

وی افزود: قانون می گوید ناظر برگزاری مسابقات در صورتی که مصوبه ای از بندهای سازمان لیگ اجرا نشود، نباید این بازی را برگزار می کرد.

درویش گفت: چگونه ناظر بازی اجازه داد بازی برگزار شود. این موضوع از اول نشان می دهد که هیچ نظارتی بر کار این آقایان نبوده است. اگر استانی توانایی این برگزاری را ندارد چرا این بازی را در آن ورزشگاه برگزار کرد. حالا برگزار شد و گزارشگر در آنجا می گوید که همیشه بازی تراکتور و پرسپولیس هیجان انگیزه است.

وی اضافه کرد: وقتی سنگ سمت بازیکنان خورد، گزارشگر بازی گفت که هواداران چقدر خوب پرتاب می کنند. از این رفتارها همه چیز مشخص می شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با عذرخواهی از تمامی هواداران و مردم ایران گفت: از همه به خاطر این فجایع عذرخواهی می کنم. اگر مسوول برگزاری این مسابقات بودم، استعفا می دادم و چه انتظاری داریم تا کنفدراسیون فوتبال آسیا به ما میزبانی دهد و این صحنه ها را دنیا می بیند به جای اینکه مسوولان آذربایجان عذرخواهی کنند که سهل انگاری کردند، کار خود را توجیه می کنند.

وی ادامه داد: اینکه عالیشاه صد تا سنگ از سوی هواداران می خورد و از روی زمین با ناراحتی یک سنگ به تابلوی تبلیغاتی می زند، مسوولان تراکتور می گویند به مقام شامخ تابلو توهین شده، پس سنگ هایی که به عالیشاه خورده چیست؟ چقدر این مسوولان به عالیشاه بی احترامی کردند و مگر تابلوی تبلیغاتی انسان است. چطور یک انسان ناراحت شده را اینگونه سرزنش می کنید.

درویش یادآور شد: گل محمدی یک چهره ملی است و اول بازی چقدر با کلمات رکیکی به او بی احترامی کردند و این بی احترامی به جایگاه مربیگری است. به جه جرمی توهین کردند. خدا خواست تا در آن لحظات گل نزدیم و اگر گل می زدیم چه اتفاقات بدتری می افتاد. تا امروز این همه نقل  و قول مختلف از طرف مسوولان تراکتور شنیدم اما ندیدم تا بگویند ما اشتباه کردیم آنها همواره فرار رو به جلو دارند.

وی ادامه داد: چطور صدها سنگ به یک انسان خورده جای سوال نیست اما مگر آن تابلو مقدس است که ناراحت شدند و اگر احسان حدادی بود هم نمی توانست سنگ را به سمت هوادران پرت کند. اگر بناست جامعه اصلاح شود به جای این حرف ها بگویند که اشتباه کردیم و یک راهکار در نظر بگیرند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: در گذشته هم هوادارنماهایی در تبریز بودند و حرکات ناشایست انجام دادند و از آن روز کنترل می کردند تا این اتفاقات الان رخ ندهد. مردم آذربایجان به غیورمردی شهره هستند. اگر بگوییم این کارها درست نیست و اشتباه است و از فردا جامعه را به انسان دوستی تشویق کنیم، این مشکلات برطرف می شود اما این طرفداری و گزارشگری وضعیت را بهتر نمی کند. اگر بازی با این شیوه برگزار شود باید منتظر گرفتاری های بزرگتر از این باشیم.

وی اضافه کرد: قانون می گوید مربی محروم وقتی می آید افسر امنیتی استان جایگاه او را مشخص می کند و گل محمدی مقصر نیست. سهرابی چرا صورت مساله را پاک می کند. گل محمدی به عنوان مهمان آمده و مربی تیم است و وظیفه شما به عنوان مهمان نوازی این است تا برای دیدن بازی باید تسهیلات لازم را فراهم کنید. مدیرعامل تراکتور هنوز به گل محمدی بی حرمتی می کند. در صحنه ها همواره توهین و حرکات زشتی است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: سهرابی در حرف هایش راجع به هواداران تناقض دارد. این دوستان به جای حرف های ناصواب اصل مطلب را درست کنند. داور مسابقه اگر بنا بود بگوید بازی را شروع کنم می رود در زمین مسابقه می ایستاد نه وسط رختکن.

سهرابی باید بداند تیم ما ۷ نفره هم می شد باز هم تراکتور را می برد و اکر گل نزد هم به دلیل این بود که بازی هر ۵ دقیقه قطع می شد. نمی دانم چرا این مسوولان این همه دروغ می گویند. فقط اشتباه خود را بپذیرند و خودشان را اصلاح کنند و فضایی ایجاد کنند تا بی احترامی نشود.  

وی عنوان کرد: در تمام این فصل بلاتکلیف بودیم. برای بازی سپاهان از ۱۰ روز قبل شهرهای مختلف را پیشنهاد دادیم. سیرجان را قبول کردند و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه تیم شد. صبح بازی گفتند که بازی بدون تماشاچی است و اگر قرار بود اینگونه باشد در البرز با ۵۰ تماشاگر برگزار می کردیم هیچکسی هم جوابگو نیست. به سازمان لیگ زنگ می زنیم اظهار بی اطلاعی می کنند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: از وقتی وارد باشگاه پرسپولیس شدیم با مشکلات عدیده ای روبرو بودیم و هر هفته این پنجره باز و بسته می شد و کار را برای ما سخت می کرد و از این جهت سعی کردیم مقداری از این بدهی ها را پرداخت و پنجره را باز کنیم تا بازیکن بگیریم. 

بیشتر بخوانید:

گل‌محمدی و عالیشاه هواداران را تحریک کردند

وی افزود: از روزی که آمدم ۷۰ درصد دستمزد بازیکنانم را پرداخت کردم و امیدواریم با خصوصی سازی و فروش سهام بتوانیم با یک برنامه ریزی مدون به جایگاهی که پرسپولیس شایسته اش است، برسد. بنا نیست همیشه قهرمان شویم. تیم های دیگر هم آمدند در کورس مسابقات هیچ کسی نمی تواند بگوید من برنده هستم.

درویش گفت: خواسته ما این بود تا قهرمان شویم و بازیکنان بزرگی را از دست دادیم و بستر فراهم نشد و مشکلات مالی و بستن شدن پنجره ها از نظر روحی و روانی روی کادر فنی و تیم اثر گذاشت. 

وی درباره قرارداد با گل محمدی گفت: با گل محمدی جلسه می گذاریم و وی خیلی محبت دارد و دو بار درخواست کرد تا با توجه به فضای موجود از سرمربیگری استعفا دهد اما اینکه بخواهیم تیم همیشه قهرمان باشد خواسته همه است. گاهی اوقات نمی شود و پتانسیل و ابزارها را نداریم. آسیب دیدگی بازیکنانی چون وحید امیری سبب شد تا بار فنی تیم را کاهش دهد. به گل محمدی گفتم او برای این خانواده است و برد و باخت هم وجود دارد و باید در پرسپولیس بمانید و رفتن شما دور از انصاف است. 

وی ادامه داد: سرمربی فصل آینده هم گل محمدی است و قرارداد او تمدید می شود. گروه فنی را وی انتخاب می کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: مقصر افت فوتبال فضای مجازی آلوده است که فوتبال و فوتبالیست تحت تاثیر این فضاها قرار می گیرند. برای اینکه عقب نمانیم محبوریم بیانیه بدهیم. ما هیچوقت شروع کننده نبودیم. وقتی جواب ندهیم می گویند حق با طرف مقابل است. اگر فضا مجازی تعطیل شود فوتبال رشد می کند.

وی یادآور شد: گل محمدی گفت بعد از دو بازی پایانی لیگ قضیه بیرانوند را هم حل می کند و فعلا با او به توافقاتی رسیدیم تا مبلغ رضایت نامه پرداخت نکنیم. همچنین بازیکن جدا شده قطعی از پرسپولیس نداریم. 

درویش درباره عیسی آل کثیر هم گفت: شرایط عیسی برای بازی مهیا نبود و تصمیم گرفت تا در قطر عمل کند و جراحی او خوب انجام شد.

 وی با اشاره به اینکه پول بورس را صرف درآمدزایی می کنیم، خاطرنشان کرد: با این پول هم بدهی ها را می دهیم و همچنین کارگروه مجهز اقتصادی ایجاد کردیم تا درآمدزایی کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 8
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • محمد نجار درونکلایی IR ۰۸:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
  6 3
  کل ارکان ورزش همه دروغگو و شما فقط راستگو....دقیقا پاک بودنتون مثل قهرمانیهای 5 دوره قبل
 • علی خان DK ۰۸:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
  5 3
  این یارو هنوز هم دنبال ملتهب کردن جو است ، اون روز تموم شد رفت دنبال چی هستی ...این میگن پیشدستی کردن که پس نیافتی ،، اون بازیکن هم غلط کرد که سنگ انداخت چه به مقام یارو چه به مقام فلان .
 • محمد IR ۰۹:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
  2 2
  خخخخخخخ تو که تا دقیقه هفتاد یک فرصت نداشتی
 • حسین IR ۰۹:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
  4 2
  با سلام لطغا به این مردیکه بگو خفه شه 80 دقیقه نتونستین هیچ غلطی بکنین 7 نفره تو 10 دقیقه ادعای پیروزی دارین چه غلطا شما با عوام فریبی از زمین مسابقه فرار کردین والسلام
 • IR ۰۹:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
  4 0
  اون فردی که روی گل محمدی تف میکرد رو واقعا اسم چه حیوان یا جانوری رو باید روش گذاشت که در حق اون حیوان اجحاف نشه؟!
  • یاشاسین اردبیل IR ۱۲:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
   2 1
   اسمش رو باید گذاشت جانور نفوذی پرسپولیس
 • ایرانی IR ۱۱:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
  1 1
  با سلام خدمت مردم شریف تبریز.این مرتیکه میخواد جوسازی کنه وباز هم از اب گل الود ماهی بگیره .برعکس حرفای این فرد مضخرف .چون تیم چرتپولیس 9 نفره شد از باخت ترسیدن وبازی نیامدن
 • رحیم ایزدی IR ۰۹:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۹
  0 0
  برومریک. خالی بندی نکن

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس