بعد از رسوایی‌های نتانیاهو پرونده‌های لیبرمن گشوده می‌شوند

یک رسانه عبری زبان از آغاز بررسی پرونده‌های فساد اویگدور لیبرمن از شخصیت‌های بارز رژیم صهیونیستی و رهبر حزب یسرائیل بیتنو خبر داد.

به گزارش مشرق، پایگاه خبری روتر نت با استناد به تویت‌های شخصیت‌های مختلف مطلع نوشت: با استناد به اطلاعات جدید رسیده، درخواست گشوده شدن مجدد پرونده جرایم وی مجددا در دفتر دادستانی کل جهت بررسی مجدد تقدیم شده است.

جاشوا لستر پژوهشگر اندیشکده دایان در این رابطه به نقل از یکی از بازپرسان ارشد اسرائیلی گفت: بعد از رسیدن اطلاعات جدیدی در رابطه با دستش داشتن وزیر لیبرمن در جنایات و بزه‌هایی که قبلا در مورد آن مورد بازجویی قرار گرفته بود از دادستانی کل درخواست کردیم تحقیقات علیه وی از سر گرفته شود، زیرا اطلاعات جدید و متواتری در این رابطه به دستمان رسیده است.

برخی از کاربران هم در واکنش به احتمال عدم پذیرش مفتوح شدن مجدد این پرونده توسط دادستانی هم گفتند، واقعا فرد باید کور باشد که این رسوایی‌ها را نبیند.

برخی دیگر از کاربران هم زد و بند وی با دادستانی را با توجه به موقعیتش در کابینه دلیل این نادیده گرفته شدن اعلام کردند.

گفتنی است بسیاری از مسئولین برجسته رژیم صهیونیستی عمر سیاسی خود را بر اثر افشای یک یا چند رسوایی اخلاقی و مالی به پایان رسانده و شماری از آنها همچنان به دلیل آن در زندان به سر می‌برند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس