دبیر شورای امنیت روسیه: نئولیبرالیسم غربی به فاشیسم تبدیل شده است

نیکولای پاتروشف دبیر شورای امنیت ملی روسیه از هجمه‌های ایدئولوژیک غرب علیه روسیه خبر داد و گفت: یکی از این حملات با استفاده از ایدئولوژی فاشیستی در لباس لیبرالسیم انجام می شود.

به گزارش مشرق به نقل از خبرگزاری تاس، نیکولای پاتروشف، دبیر شورای امنیت ملی روسیه گفت: نئولیبرالیسم غربی در حال تبدیل شدن به یک ایدئولوژی فاشیستی است که همگی علیه روسیه بسیج شده است.

پاتروشف با شرکت در نشست محققان و اعضای علمی شورای امنیت اظهار داشت: به نظر می‌رسد هجمه‌های صورت گرفته علیه کشور روسیه نه تنها در حوزه‌های سیاسی و اقتصادی است بلکه جنبه‌های ایدئولوژیک نیز به خود گرفته است.

وی گفت: در جریان جنگ روسیه و اوکراین حقایق بسیاری از هجمه‌های غرب علیه روسیه آشکار شده است که از جمله آنها می‌توان به ایدئولوژی فاشیستی در لباس لیبرالیسم اشاره کرد.

پاتروشف گفت که تقابل ایدئولوژیک در حوزه های ارزشی، اخلاقی و فرهنگی مشهودتر است.

وی تصریح کرد: آمریکا و متحدانش تأثیرگذاری بر ارزش‌ها و فرهنگ معنوی و اخلاقی سنتی روسیه را یکی از سازوکارهای اصلی بازدارندگی و نابودی این کشور ارزیابی می‌کنند.

دبیر شورای امنیت روسیه ادامه داد: در این شرایط، تدوین یک سیاست واحد و متحد برای حفظ و تقویت ارزش‌های معنوی و اخلاقی سنتی روسیه در کنار سیاست فرهنگی دولتی منطبق بر واقعیت‌های مدرن و خواسته‌های جامعه روسیه و تبدیل آن به قانون اهمیت خاصی پیدا می‌کند.

این مقام روسی به هجمه‌های غرب علیه کشورش اشاره کرد و از تمام مقامات روسی خواست نسبت به اجرای وظایف خود در حفظ امنیت ملی این کشور پایبند باشند.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • US ۲۳:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
  1 0
  نیولیبرالیسم اساسا همان فاشیسم و تروریسم هست
 • SE ۰۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۸
  0 0
  البته نئوفاشیسم بهتر است و از فاشیسم کلاسیک خطرناک تر است
 • IR ۱۰:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۸
  0 0
  دیگ به دیگ میکه روت سیاهه
 • IR ۱۱:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۸
  0 0
  آمریکا با جنگ رسانه ای هر چه بیشتر بر تنورجنگ می دمد تا سر و کله گاوهای بولوند چشم آبی بیشتری پیدا شود ـــــ آمریکا ؛ گاوهای بولوند چشم آبی شیرده پرورش می دهد ــــــ سرانجام با توطئه ودخالت های آشکار و نهان و کارگردانی آمریکا ؛ و بازی موفق مهره یهودی ــ رییس جمهور به ظاهر دلقک اوکراین ــ در یک جنگ زرگری تمام عیار(سیاست تحریک حداکثری)؛ پای روسیه در باتلاق جنگ اوکراین وارد شد. اکنون آمریکا به کمک رسانه هایش از روسیه غولی می سازد که هر لحظه تصمیم دارد کشورهای اروپایی را یک لقمه چپ کند. و بدین ترتیب ؛ آمریکای پس از ترامپ ؛ با انبوهی از مشکلات ؛ موفق گردید ، بحران های خود را صادر نماید. با افزایش سرسام آور نفت ؛ از یک سو ؛ اقتصاد چین را مهار می کند و از سوی دیگر؛ مهار دو جانبه ای در اروپا ایجاد نماید: 1ـــ روسیه را با تحریم اقتصادی و تهاجم رسانه ای و بحران های سیاسی مهار زده و به سقوط بکشاند . و 2ـــ نژاد جدید گاوهای شیرده؛ این بار؛ بولوند چشم آبی اروپایی (آلمان ، فرانسه ؛ فنلاند ؛ سوئد ، هلند؛ نروژ ؛ لهستان و .....) را ــ همانند گاوهای شیرده خلیج فارس ــ سر کیسه کند و کارخانه های اسلحه سازی خود را رونق بخشد و سلاح های بنجل خود را به اروپایی ها بیندازد. از نتایج بدیهی این آتش افروزی آمریکایی : 1- فرار سرمایه های اروپایی به آمریکا 2- فرار مغزهای اروپایی به آمریکا 3- فرار سایر نخبگان (هنری ؛ ورزشی و..... ) اروپایی به آمریکا می باشد. و برای قدردانی از بازی موفق دلقک اوکراینی ؛ در فریب روسیه ؛ به جای اسکار ؛ جایزه صلح نوبل به او داده می شود. زلنسکی: «من تبعه رژیم صهیونیستی هستم و شهروند اسرائیل! اما در اوکراین زندگی می‌کنم» به خاطر بیآوریم: آمریکایی ها ؛ به کابوی Cowboy معروفند. کابوی یعنی گاوچران یعنی: متخصص شناسایی ، به دام انداختن ؛ رام سازی و پرورش گاو وحشی . سر و کله گاوهای بولوند چشم آبی پیدا شد ـــــ گاوهای بولوند چشم آبی آماده شیر دهی می شوندــــ

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس