سردار جوانی: رژیم صهیونیستی به زودی فرو خواهد ریخت/ به زودی در قدس نماز می‌خوانیم

معاون سیاسی سپاه پاسداران گفت: امروز رژیم صهیونیستی با امت بیدار شده و به پا خاسته روبروست و به زودی آزادی مسجد الاقصی را جشن خواهیم گرفت که این وعده خداوند است.

به گزارش مشرق، سردار  سرتیپ دوم پاسدار یدالله جوانی پیش از ظهر امروز در مراسم راهپیمایی روز قدس در میدان امام(ره) اصفهان، این روز را هدیه‌ای الهی دانست و اظهار داشت: روز قدس یک هدیه الهی بود که بر قلب امام نازل شد و ایشان با اعلام روز جمعه پایانی ماه رمضان به عنوان روز جهانی قدس یک یادگار ماندگار و ارزشمند را به جا گذاشتند که امروز آثار این نامگذاری به خوبی آشکار است.

وی با بیان اینکه دو نوع نگاه نسبت به روز قدس وجود دارد افزود: امروز در شرایطی هستیم که درباره فلسطین ۲ نوع سوال در افکار عمومی مطرح است؛ یکی از سوی مخالفان که چرا ما باید در امور دیگران دخالت کنیم و سیاست خارجی ما تحت شعاع موضوع فلسطین باشد؟ این سوالی است که در زمانه جنگ شناختی روی آن تمرکز می‌شود؛ سوال دیگر از سوی مومنان و توده های مردم مطرح می‌شود که آیا واقعا روزی قدس آزاد خواهد شد و این سخن رهبری که رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید به تحقق می‌پیوندد؟

غرب به دنبال ایده نیل تا فرات بود 

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: کسانی که سوال اول را مطرح می کنند اگر از اهداف اشغال فلسطین و چگونگی آن خبر داشتند، نظرشان تغییر می‌کرد. ۷۵ سال قبل چیزی به اسم اسرائیل وجود نداشت. اروپایی ها و در راس آن ها انگلیس خبیث برای ایجاد اختلاف در جهان اسلام و جلوگیری از پیشرفت امت اسلام، سناریویی را طراحی کردند به این صورت که باید در سرزمین فلسطین رژیمی غیراسلامی به نام اسرائیل با هدف تشکیل حکومت از نیل تا فرات طراحی کردند و با این کار در تمامی ساختارهای سرزمین های اسلامی نفوذ کنند تا مانع از احیای مجدد تمدن شکوهمند اسلامی شوند.

وی با یادآوری سخن امام خمینی(ره) که اسرائیل را غده سرطانی جهان نامیدند خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) اسرائیل را به یک غده سرطانی در پیکره جهان تشبیه می‌کنند و می‌دانیم که اگر غده سرطانی در یک اندام به موقع درمان نشود، می‌تواند آن پیکر و اندام را به کل نابود کنند و بنابراین موضوع نابودی اسرائیل که از سوی رهبری مطرح شد در واقع جراحی این غده از پیکر جهان است.

نشانه‌های افول اسرائیل در افق دیده می‌شود

سردار جوانی با اشاره به نشانه‌های افول اسرائیل افزود: درباره سوال دوم و نابودی اسرائیل، اگر کسانی با تاریخ ۷۵ ساله این رژیم آشنا باشد پاسخ این سوال را به خوبی درمی‌یابد صحنه‌هایی که در روز قدس در همه جای ایران و کشورهای آزادی‌خواه روی می‌دهد نشان از مسیری است که در افق به خوبی دیده می‌شود.

وی با بیان اینکه تاریخ اسرائیل به دو بخش قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران قابل تقسیم است افزود: قبل از انقلاب می‌بینیم رژیمی که وجود خارجی نداشت در سرزمینی اسلامی با یک توطئه‌ اعلان موجودیت کرد و زمانی‌که فلسطینی‌ها مخالفت کردند با بی‌رحمی و شقاوت هر جنایتی را مرتکب شد تا خود را تثبیت کند.

بنیان گذار انقلاب اسلامی، قدس را مسئله اصلی جهان اسلام دانستند

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: همچنین وقتی کشورهای اسلامی حرکتی را برای کمک به فلسطین شروع کردند این رژیم با حمایت قدرت‌های مادی حتی فراتر از سرزمین اسرائیل از جمله سرزمین سینا و بلندی‌های جولان را هم اشغال کرد و اینچنین القا شد که راهی جز پذیرش این رژیم و عده سرطانی نیست اما در همین فضا که دولت‌های اسلامی برای پذیرش این رژیم صف کشیده بودند انقلاب اسلامی ایران پیروز شد. انقلابی که بنیانگذار آن مسئله قدس را مسئله اصلی جهان اسلام دانست و بحث وحدت جهان اسلام را مطرح کرد.

وی حمایت از فلسطین را چکیده مبانی اسلامی توصیف و تصریح کرد: کسانی که با مبانی اسلامی آشنا هستند می‌دانند که روز قدس ک مبارزه علیه اسرائیل عصاره قرآن و کلام ائمه است. مگر می‌شود ما پیرو رسول خدا(ص) و شیعه امام علی(ع) باشیم ولی نسبت به این توطئه و این جنایات ساکت و بی‌تفاوت بمانیم؟

افزایش قدرت محور مقاومت در برابر رژیم ستمگر اسرائیل

سردار جوانی با اشاره به افزایش قدرت محور مقاومت در برابر رژیم ستمگر اسرائیل افزود: خوشبختانه و به برکت انقلاب و پدیداری مقاومت اسلامی، در گذر زمان سنگ‌های در دستان مبارزان واقعی در سرزمین‌های اشغالی، تبدیل به موشک‌های نقطه‌زن شده است. موشک‌هایی که هیچ نقطه‌ای سرزمین‌های اشغالی از برو ان‌ها خارج نیست. و به پهپادهایی که می‌توانند نقطه‌ نقطه مناطق اشغالی را به آتش بکشند و این یعنی کسانی که با اخلاص برای دفاع از جبهه حق برخاستند مشمول نصرت الهی شدند.

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی امروز در ضعیف‌ترین دوران تاریخ خود به سر می‌برد خاطرنشان کرد: امروز می‌بینیم که ارتش رژیم صهیونیستی که در گذشته به راحتی دست به جنایت و کشتار می‌زد دیگر جرئت انجام هیچ‌کاری را ندارد و اگر غلطی بکند به شدیدترین وجه ممکن تنبیه می‌شود. عملیات‌هایی اخیرا که در تل‌آویو و کرانه‌های باختری انجام شد نشان می‌دهد که رژیم منحوس صهیونیستی از داخل در حال سایش است.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: اینکه رژیم صهیونیستی به زودی فرو خواهد ریخت شما نیست بلکه واقعیتی است که همه حتی مقامات اسرائیلی هم به آن اذعان دارند یعنی اینکه انقلاب اسلامی وضعیتی را رقم زده که ایده نیل تا فرات دور از نظر می‌نماید و همه می‌بزنند که این رژیم امکان بقا ندارد.

ملت‌های آزاده جهان بیش از گذشته پشت ملت فلسطین ایستاده‌اند

وی با اشاره به اینکه مردم ایران و ملت‌های آزاده جهان بیش از گذشته پشت ملت فلسطین ایستاده‌اند افزود: آن روز که صهیونیست‌ها گروه گروه فرار کنند نزدیک است و من به رهبران این رژیم توصیه می‌کنم تا با نگاهی واقع‌بینانه، ببیند که مردم جهان چطور از آن‌ها بیزار و متنفر شده‌اند و چطور مردم ایران امروز همچون اولین روز قدس به آرمان‌ حق‌طلبی و ظلم‌ستیزی پایبندند و توصیه می‌کنم قبل از آنکه مجبور شوند با شنا کردن از قدس اسلامی بگریزند خودشان چمدان را ببندند و  فرار کنند.

سردار جوانی نابودی اسرائیل را بسیار نزدیک دانست و بیان کرد: کسانی که از رژیم جعلی و غاصب اسرائیل حمایت کردند و خائنانی که در حال عادی‌سازی رابطه با این رژیم هستند بدانند که نابودی اسرائیل نزدیک است و ما به زودی در قدس نماز می‌خوانیم و آزادی آن را جشن می‌گیریم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس