سخنگوی دولت علی بهادری جهرمی نمایه

هیات دولت با تاکید بر ضرورت حفظ محیط زیست و منابع طبیعی، ساماندهی صنایع و اصناف پیرامون تهران را در دستور کار قرار داد.

به گزارش مشرق، بهادری جهرمی سخنگوی دولت اعلام کرد: با تصویب هفته گذشته هیات دولت، واحدهای صنعتی، صنفی و کارگاهی درون و خارج از شهرک های صنعتی ساماندهی خواهند شد تا مدیریت صحیح ظرفیت ها بر مبنای حفظ منابع طبیعی و محیط زیست با شفافیت انجام شود.

معاون اول رئیس جمهور دی ماه سال گذشته از برخی شهرک های صنعتی در حاشیه شهر تهران بازدید کرده بود و در این مدت، جلسات مختلفی در خصوص این مشکل در حوزه معاون اول، معاون اجرایی رئیس جمهور، کمیسیون های تخصصی دولت و ... برگزار شده بود.

بهادری جهرمی تصریح کرد: مطابق مصوبه هیات دولت، دستگاه های مرتبط موظفند ضمن ارائه دقیق آمار و موقعیت جغرافیایی این واحدها، وضعیت کنونی آنها را براساس وظایف نظارتی خود مشخص و فرصت های استفاده نشده را با رویکرد تکمیل ظرفیت بر مبنای مجوزهای دریافت شده و توجه به ضرورت های جامعه، مدیریت نمایند.

وی تاکید کرد: یکی دیگر از مزایای این مصوبه، ایجاد سامانه یکپارچه صنایع مستقر در تهران و پیرامون آن برای جلوگیری از افزایش غیرقانونی واحدهای صنعتی است که این هدف از طریق تصریح در تکالیف دستگاهی انجام می شود.

بهادری جهرمی افزود: در تکمیل ظرفیت شهرک های صنعتی، اولویت های جامعه، تطابق با ضوابط استقرار صنایع و تکمیل زنجیره های تولید مدنظر قرار می گیرد.

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • IR ۰۸:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۶
    1 1
    خدا به داد برسه دزدا نشستن نقشه کشیدن دوباره

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس