دریادار ایرانی: بر حضور پررنگ و مستمر در آب‌های بین‌المللی متمرکز شده‌ایم‌/ الحاق شناور در شمال و جنوب

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر اینکه بر حضور پررنگ و مستمر در آب‌های بین‌المللی متمرکز شده‌ایم‌، گفت: برای امسال سه برنامه دریانوردی طولانی مدت برنامه‌ریزی شده که به زودی برگزار خواهد شد.

به گزارش مشرق، امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در حاشیه محفل انس با قرآن کریم در منطقه چهارم نیروی دریایی امام رضا (ع) با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش امسال الحاق شناور در شمال و جنوب را در دستور کار دارد، اظهار داشت: ‌در راستای تدابیر فرمانده معظم کل قوا بدای حضور در آب های آزاد، برای امسال سه برنامه دریانوردی طولانی مدت برنامه‌ریزی شده که بزودی برگزار خواهد شد.

وی افزود: با توجه به شرایط نیروی دریایی ارتش و محدوده عملیاتی اش در خارج از مرزها و در صحنه های بین المللی  این عملیات در چند حوزه تعریف شده است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش، یکی از این حوزه ها را حضور در برنامه های آموزشی و انجام تمرینات عملیاتی در صحنه و پهنه دریا به صورت مرکب و مشترک با دعوت از کشورها عنوان کرد.

فرمانده نیروی دریایی خاطر نشان کرد: یکی از هدف گذاری های نیروی دریایی ارتش توسعه برنامه‌های فرهنگی و تقویت فرهنگ قرآنی در بین کارکنان به ویژه خانواده‌ها و فرزندان آنها است و در این زمینه طرح‌های مختلفی تعریف شده است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس