تحریم نمایه

اعضای اتحادیه اروپا برای اعمال دور جدید تحریم ها علیه روسیه به توافق نرسیدند، اتحادیه اروپا حدود ۴۵ درصد از زغال سنگ مورد نیاز خود را از روسیه وارد می‌کند.

به گزارش مشرق به نقل از رویترز، سیاست گذاران اتحادیه اروپا در مورد بسته جدید تحریم ها علیه مسکو از جمله ممنوعیت واردات زغال سنگ روسیه به توافق نرسیدند، آخرین دور از محدودیت های اقتصادی توسط کمیسیون اروپا  اوایل این هفته پیشنهاد شده بود.

بیشتر بخوانید:

آمریکا به صورت یکجانبه کانال ارتباط با روسیه را مسدود کرد

یک منبع آگاه گفته است، تحریم های پیشنهادی «مشکلات فنی» داشت که باید حل می شد، از جمله اینکه آیا ممنوعیت واردات زغال سنگ بر قراردادهای موجود تأثیر می گذارد یا خیر؟

بیشتر بخوانید:

کرملین: تحریم‌های آمریکا را «قطعاً» پاسخ می‌دهیم

این منابع خاطرنشان کرد که هنوز مشخص نیست که این مسائل چگونه حل خواهد شد، اما اتحادیه اروپا امیدوار است در نشست روز امروز در این زمینه به توافقی برسند.

بر اساس اطلاعاتی که در وب سایت کمیسیون اروپا منتشر شده، اتحادیه اروپا حدود ۴۵ درصد از زغال سنگ مورد نیاز خود را از روسیه وارد می‌کند. در ماه مارس، کشورهای اروپایی در مجموع ۷.۱ میلیون تن زغال سنگ حرارتی وارد کردند که در تولید برق و گرما استفاده می شود که افزایش ۴۰.۵ درصدی نسبت به سال گذشته و بالاترین سطح واردات از مارس ۲۰۱۹ بوده است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس