بافت فرش جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در تبریز

جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از روز یکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ با انجام دیدار افتتاحیه بین قطر و اکوادور آغاز خواهد شد و در روز ۲۷ آذر با انجام دیدار فینال به پایان خواهد رسید.

به گزارش مشرق، مطابق قرعه‌کشی انجام شده جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، تیم ملی فوتبال ایران در گروه B با انگلیس، آمریکا و برنده پلی‌آف اروپا (ولز، اوکراین یا اسکاتلند) همگروه شد.

در نخستین بازی این جام کشور میزبان در دیدار افتتاحیه از ساعت ۱۹:۳۰ روز ۲۰ نوامبر (۲۹ آبان) در ورزشگاه ۶۰ هزار نفری البیت به مصاف اکوادور خواهد رفت.  

همگروهی ایران با انگلیس و آمریکا/ آلمان و اسپانیا در گروه مرگ +عکس و جدول

برنامه کامل دیدارهای جام جهانی قطر به شرح زیر است (ساعت‌ها به وقت ایران است):

مرحله گروهی

۲۹ آبان
بازی اول: قطر - اکوادور، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه البیت

۳۰ آبان
بازی دوم: انگلیس - ایران، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه بین‌المللی الخلیفه
بازی سوم: سنگال - هلند، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه الثمامه
بازی چهارم: آمریکا - ولز، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه احمد بن علی

اول آذر
بازی پنجم: آرژانتین - عربستان، ساعت ۱۳:۳۰، ورزشگاه الجنوب
بازی ششم: مکزیک - لهستان، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه اجوکیشن سیتی
بازی هفتم: فرانسه - استرالیا، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه ۹۷۴
بازی هشتم: دانمارک - تونس، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه لوسیل

۲ آذر
بازی نهم: اسپانیا - کاستاریکا، ساعت ۱۳:۳۰، ورزشگاه احمد بن علی
بازی دهم: آلمان - ژاپن، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه الثمامه
بازی یازدهم: بلژیک - کانادا، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه بین‌المللی خلیفه
بازی دوازدهم: مراکش - کرواسی، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه البیت

۳ آذر
بازی سیزدهم: برزیل - صربستان، ساعت ۱۳:۳۰، ورزشگاه الجنوب
بازی چهاردهم: سوئیس - کامرون، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه اجوکیشن سیتی
بازی پانزدهم: پرتغال - غنا، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه ۹۷۴
بازی شانزدهم: اروگوئه - کره جنوبی، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه لوسیل

۴ آذر
بازی هفدهم: انگلیس - آمریکا، ساعت ۱۳:۳۰، ورزشگاه احمد بن علی
بازی هجدهم: ولز - ایران، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه الثمامه
بازی نوزدهم: قطر - سنگال، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه بین‌المللی خلیفه
بازی بیستم: هلند - اکوادور، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه البیت

۵ آذر
بازی بیست‌ویکم: فرانسه - دانمارک، ساعت ۱۳:۳۰، ورزشگاه الجنوب
بازی بیست‌ودوم: تونس - استرالیا، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه اجوکیشن سیتی
بازی بیست‌وسوم: آرژانتین - مکزیک، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه ۹۷۴
بازی بیست‌وچهارم: لهستان - عربستان، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه لوسیل

۶ آذر
بازی بیست‌وپنجم: بلژیک - مراکش، ساعت ۱۳:۳۰، ورزشگاه احمد بن علی
بازی بیست‌وششم: کرواسی - ۴۲، ساعت ۱۶:۳۰،‌ ورزشگاه الثمامه
بازی بیست‌وهفتم: اسپانیا - آلمان، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه بین‌المللی خلیفه
بازی بیست‌وهشتم: ژاپن - کاستاریکا، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه البیت

۷ آذر
بازی بیست‌ونهم: پرتغال - اروگوئه،‌ ساعت ۱۳:۳۰، ورزشگاه الجنوب
بازی سی‌ام: کره جنوبی - غنا، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه اجوکیشن سیتی
بازی سی‌ویکم: برزیل - سوئیس، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه ۹۷۴
بازی سی‌ودوم: کامرون - صربستان، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه لوسیل

۸ آذر
بازی سی‌وسوم: هلند - قطر، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه احمد بن علی
بازی سی‌وچهارم: اکوادور - سنگال، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه الثمامه
بازی سی‌وپنجم: ولز - انگلیس، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه بین‌المللی خلیفه
بازی سی‌وششم: ایران - آمریکا، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه البیت

۹ آذر
بازی سی‌وهفتم: لهستان - آرژانتین، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه الجنوب
بازی سی‌وهشتم: عربستان - مکزیک، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه اجوکیشن سیتی
بازی سی‌ونهم: تونس - فرانسه، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه ۹۷۴
بازی چهلم: استرالیا - دانمارک، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه لوسیل

۱۰ آذر
بازی چهل‌ویکم: ژاپن - اسپانیا، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه احمد بن علی
بازی چهل‌ودوم: کاستاریکا - آلمان، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه الثمامه
بازی چهل‌وسوم: کرواسی - بلژیک، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه بین‌المللی خلیفه
بازی چهل‌وچهارم: کانادا - مراکش، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه البیت

۱۱ آذر
بازی چهل‌وپنجم: کامرون - برزیل، ساعت ۱۸:۳۰،‌ ورزشگاه الجنوب
بازی چهل‌وششم: صربستان - سوئیس، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه اجوکیشن سیتی
بازی چهل‌وهفتم: کره جنوبی - پرتغال، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه ۹۷۴
بازی چهل‌وهشتم: غنا - اروگوئه، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه لوسیل

مرحله یک‌هشتم نهایی

۱۲ آذر
بازی چهل‌ونهم: صدرنشین گروه A - تیم دوم گروه B، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه خلیفه
بازی پنجاهم: صدرنشین گروه C - تیم دوم گروه D، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه احمد بن علی

۱۳ آذر
بازی پنجاه‌ودوم: صدرنشین گروه D - تیم دوم گروه C، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه الثمامه
بازی پنجاه‌ویکم: صدرنشین گروه B - تیم دوم گروه A، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه البیت

۱۴ آذر
بازی پنجاه‌وسوم: صدرنشین گروه E - تیم دوم گروه F، ساعت ۱۸:۳۰،‌ ورزشگاه الجنوب
بازی پنجاه‌وچهارم: صدرنشین گروه G - تیم دوم گروه H، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه ۹۷۴

۱۵ آذر
بازی پنجاه‌وپنجم: صدرنشین گروه F - تیم دوم گروه E، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه اجوکیشن سیتی
بازی پنجاه‌وششم: صدرنشین گروه H - تیم دوم گروه G، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه لوسیل

مرحله یک‌چهارم نهایی

۱۸ آذر
بازی پنجاه‌وهفتم: برنده دیدارهای ۴۹ و ۵۰، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه لوسیل
بازی پنجاه‌وهشتم: برنده دیدارهای ۵۳ و ۵۴، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه اجوکیشن سیتی

۱۹ آذر
بازی پنجاه‌ونهم: برنده دیدارهای ۵۱ و ۵۲، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه البیت
بازی شصتم: برنده دیدارهای ۵۵ و ۵۶، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه الثمامه

مرحله نیمه‌نهایی

۲۲ آذر
بازی شصت‌ویکم: برنده دیدارهای ۵۷ و ۵۸، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه لوسیل

۲۳ آذر
بازی شصت‌ودوم: برنده دیدارهای ۵۹ و ۶۰، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه البیت

۲۶ آذر
دیدار رده‌بندی، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

۲۷ آذر
دیدار فینال، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه لوسیل

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • ناشناس IR ۰۳:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۰
    0 0
    ان شاالله تهدید روسیه جدیه و جام برگزار نمیشه و پول بیت المال هدر نمیره

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس