آمادگی دستگاه‌های اجرایی در نوروز برای خدمت‌رسانی/ سفرهای نوروزی فرصتی ارزشمند برای نشاط جامعه

وزیر کشور سفرهای نوروزی را فرصتی بسیار ارزشمند برای ایجاد نشاط در جامعه دانست و تاکید کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی باید در ایام نوروز برای خدمت به مردم آماده باشند.

به گزارش مشرق از ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، احمد وحیدی وزیر کشور، اول فروردین ۱۴۰۱ در بازدید از ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر گفت: مایه افتخار است که تمام دستگاه‌های اجرایی در ایام نوروز برای خدمت به مردم آماده هستند، این خدمت‌رسانی‌ها از طرف دولت مردمی و انقلابی در شأن مردم عزیز ایران است.

وی اظهار کرد: به شخصه از همه ارگان‌ها و ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر و آقای علی‌اصغر شالبافیان ریاست این ستاد برای خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی تشکر می‌کنم.

سفرهای نوروزی فرصت بسیار ارزشمندی است که باید از آن برای ایجاد نشاط در جامعه استفاده شود. در این سفرها مردم با آداب و سنن و فرهنگ‌های یکدیگر و اقوام مختلف آشنا می‌شوند. این شناخت از فرهنگ‌ها و حضور در اقلیم‌های مختلف باعث همبستگی بیشتر در بین مردم کشورمان خواهد شد.»

آمادگی دستگاه‌های اجرایی در نوروز برای خدمت‌رسانی/ سفرهای نوروزی فرصتی ارزشمند برای نشاط جامعه

ایمنی و امنیت جاده‌ها در کشور یکی از اولویت‌ها و دغدغه‌های ما است

وحیدی یادآور شد: گردشگری طبیعت، زیارتی و تاریخی با توجه به وجود بیماری منحوس کرونا، برای مردم فراهم است و با توجه به رعایت شیوه‌نامه‌های  بهداشتی باید شرایطی فراهم شود که مردم حداکثر استفاده را از این تعطیلات برای مسافرت ببرند.

وزیر کشور عنوان کرد: ایمنی و امنیت جاده‌ها در کشور یکی از اولویت‌ها و دغدغه‌های ما است. رئیس جمهوری محترم هم با حضور در جلسه شورای عالی حمل و نقل و ایمنی ترافیک بر این مهم تاکید داشتند که با دستورالعمل‌های ابلاغ شده تصادفات جاده‌ای کاهش پیدا کند.

آمادگی دستگاه‌های اجرایی در نوروز برای خدمت‌رسانی/ سفرهای نوروزی فرصتی ارزشمند برای نشاط جامعه

نباید درباره بیماری کرونا عادی‌انگاری صورت گیرد

وحیدی درباره تهدید ویروس کرونا در مسافرت‌های نوروزی گفت: باید بدانیم و به مردم بگوییم که همچنان از جانب این ویروس منحوس مورد تهدید هستیم. درست است که با تلاش‌های انجام شده از سوی همه ارگان‌ها و دولت محترم تا حد زیادی این بیماری کنترل شده است و از نظر تزریق واکسن وضعیت مطلوبی داریم.

نباید درباره بیماری کرونا عادی‌انگاری صورت گیرد. مسافرت‌ها باید با رعایت تمامی پروتکل‌ها و شیوه‌نامه‌های بهداشتی صورت گیرد و با متخلفان برخورد قاطعانه انجام شود.

آمادگی دستگاه‌های اجرایی در نوروز برای خدمت‌رسانی/ سفرهای نوروزی فرصتی ارزشمند برای نشاط جامعه

دیگر از ترافیک‌های ۱۴ ساعته خبری نیست

وزیر کشورتاکید کرد: خدمات‌رسانی به مسافران یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه ستاد قرار گیرد و بسیار مسئله مهمی است. عزیزان ما در راهداری که همیشه جزو زحمتکشان بودند، باید خدمات خوب و به موقع و همراه با آرامش برای مردم داشته باشند.

تاکنون مدیریت خوبی در خصوص مسافرت‌های نوروزی اعمال شده و دیگر از ترافیک‌های ۱۴ساعته خبری نیست. این تمهیدات باید ادامه پیدا کند تا مسافران در مسیر برگشت به راحتی در جاده‌ها تردد کنند. امیدوارم با همت همه دستگاه‌ها ایام تعطیلات نوروزی خوبی برای مردم رقم بخورد و سال نو و قرن نو را با خاطری خوش آغاز کنند.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس