اختصاص ۴.۵ میلیارد تومان برای جبران خسارت لوازم خانگی سیل‌زدگان

به دنبال وقوع سیل در کشور و کشانده شدن دامنه آن به برخی از مناطق غرب کشور، بنیاد مستضعفان مبلغ ۴.۵ میلیارد تومان را برای جبران خسارت لوازم خانگی به سیل‌زدگان مورموری ایلام اختصاص داد.

به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی بنیاد مستضعفان، در پی بارش‌های سیل آسا و نزولات جوی هفته‌های گذشته در بخش‌های عمده‌ای از کشور و وارد شدن خسارت‌هایی به برخی از شهرستان‌ها، بنیاد مستضعفان با اختصاص ۴.۵ میلیارد تومان، بخشی از خسارت‌های وارده سیل آبدانان به منطقه مورموری را جبران می‌کند.

ببینید:

عکس/ توزیع وسائل خانه بین مناطق سیل‌زده

بر اساس این گزارش، این مبلغ به دنبال درخواست وزیرکشور و استاندار ایلام از سوی بنیاد مستضعفان تأمین شد و قرار است این مبلغ برای جبران خسارت وارد شده به لوازم خانگی منازل مردم سیل زده منطقه مورموری در اختیار کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار گیرد تا به سرعت میان مردم آسیب دیده از سیل توزیع شود.

پیش از این نیز بنیاد مستضعفان طی چند مرحله، ۱۲۷ میلیارد تومان را برای جبران خسارت سیل جنوب کشور به استان‌های فارس، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمان و همچنین جبران تمام خسارت سیل به مددجویان کمیته امداد در این مناطق تخصیص داده بود و تأمین رایگان تمام سیمان مورد نیاز برای بازسازی این مناطق را عهده دار شده بود.

همچنین چهارشنبه گذشته نیز بنیاد مستضعفان با اعزام بسته‌های غذایی و آب آشامیدنی به مناطق سیل زده جنوب استان کرمان اعلام کرد پس از شناسایی میزان دقیق خسارت‌های سیل به لوازم خانگی و منازل، این بنیاد برای جبران خسارت وارده به سیل‌زدگان جنوب کرمان مشارکت داشته باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس