رسوایی‌های اخلاقی نظامیان صهیونیست یکی پس از دیگری افشا می‌شوند

در حالی که رسانه‌های اسرائیلی از کشف یک دوربین دیگر در آسایشگاه زنان ارتش اسرائیل خبر دادند، یک نظامی و یک خاخام نیز به دلیل فعالیت‌های منافی عفت دستگیر و از کار برکنار شدند.

به گزارش مشرق، رسانه‌های عبری زبان باز هم از یک رسوایی منافی عفت دیگری در ساختار ارتش رژیم صهیونیستی پرده بردادشتند تا به لیست طولانی رسوایی این ارتش طی چند ماه گذشته افزوده شود.

به نوشته این رسانه‌ها، نظامیان زن اسرائیلی که در یکی پایگاه‌های کرانه باختری فعالی می‌کنند، اعلام کردند دوربینی را در دستشویی و حمام آسایشگاه خود کشف کردند و تاکنون یک نظامی هم در این رابطه دستگیر شده است.

این چندمین رسوایی اخلاقی افشا شده طی چند روز گذشته در ارتش رژیم صهیونیستی محسوب می‌شود.

در همین راستا روزنامه یدیعوت احارانوت خبر داد، دست کم یک نظامی که در یگان گنبد آهنین خدمت می‌کند به دلیل انجام اعمال منافی عفت با یکی از همقطارانش محاکمه شده است.

به اعتراف این رسانه عبری زبان این محاکمه تنها چند هفته بعد از رسانه‌ای شدن محاکمه یک نظامی دیگر به دلیل تجاوز به همقطار خود صورت می‌پذیرد.

رفتارهای شنیع ارتش اسرائیل صرفا به سربازان و درجه داران ارتش مربوط نمی‌شود بلکه خاخام‌های ارتش اسرائیل هم رسیده است. روزنامه یسرائیل هیوم در گزارشی در این رابطه فاش کرد پلیس هفته گذشته یک خاخام را به اتهام افعال منافی عفت با نزدیکان از جمله شماری از کودکان و نوجوانان دستگیر کرده است.

گفتنی است براساس گزارش‌های منتشر شده ۱۵۴۲ مورد تعرض طی سال ۲۰۲۰ به نهادهای رسمی ذیربط ارتش گزارش شده است این در حالی است که به اعتراف صهیونیست‌ها دست کم دو برابر این موارد نیز به دلایل مختلف گزارش نمی‌شوند.

رام بن باراک عضو کنست اسرائیل هم اخیرا با اشاره به افزایش پدیده تعرض در ارتش اسرائیل آن را بسیار خطرناک برای این ارتش توصیف کرد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس