خداییان: سازمان بازرسی از تولید و سرمایه‌گذاری مشروع حمایت می‌کند

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در دیدار با استاندار بوشهر با اشاره به ظرفیت‌های مهم این استان، گفت: برای استفاده از هریک از این ظرفیت‌ها نیاز به برنامه ریزی وجود دارد.

به گزارش مشرق، ذبیح‌الله خداییان در دیدار با استاندار بوشهر با تأکید بر لزوم آمایش سرزمینی تصریح کرد: برای هر استان باید با توجه به ظرفیت‌ها، صنایع راه‌اندازی شود.

وی با تأکید بر توانمندسازی بخش خصوصی و حمایت از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، یکی از برنامه‌های سازمان بازرسی کل کشور را حول محور حمایت از سرمایه‌گذاری مشروع عنوان کرد.

بیشتر بخوانید:

نمایندگان قوه قضائیه در سازمان اموال تملیکی چه می‌کنند؟

خداییان تسهیل و تسریع در اخذ مجوز برای توسعه کسب‌وکارها را امری مهم دانست و نقش این اقدام در مبارزه با فساد را موردتوجه قرارداد.

وی با اشاره به تأکیدات مستمر رئیس قوه قضاییه بر حمایت از تولید، از شناسایی ظرفیت‌ها و پیگیری مشکلات استان بوشهر در این سفر خبر داد.

محمد زاده استاندار بوشهر نیز در این دیدار با قدردانی از حسن توجه رئیس سازمان بازرسی کل کشور برای انتخاب استان بوشهر به عنوان اولین مقصد سفرهای استانی، نقش دادگستری و بازرسی کل استان را در حوزه حمایت از تولید و اقتصاد مقاومتی بسیار تأثیرگذار عنوان و از اقدامات صورت گرفته تقدیر کرد.

استاندار بوشهر ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته در حوزه اموال تملیکی، خواستار صدور دستورات لازم برای تسریع در تعیین تکلیف اموال موجود در انبارهای اموال تملیکی در جریان این سفر شد.

وی همچنین از خداییان خواست که دفتر بازرسی کل کشور در عسلویه مستقر شود.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس