کد خبر 1327039
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۶
دیدار مردمی دادستان تهران

دادستان عمومی و انقلاب تهران در ادامه بازدیدهای دوره ای، این بار به صورت از پیش اعلام نشده و شبانه از دادسرای ناحیه ۱۶ بازدید کرد.

به گزارش مشرق، در راستای پیگیری برنامه‌های راهبردی دادسرای تهران و به منظور نظارت مستقیم و میدانی بر عملکرد قضات و کارکنان، دادستان عمومی و انقلاب تهران شبانگاه ۲۵ دی ۱۴۰۰ به صورت سرزده از دادسرای ناحیه ۱۶ بازدید کرد.

ببینید:

عکس/ بازدید دادستان تهران از زندان تهران بزرگ

علی صالحی همچنین در واحدهای کشیک و برخی از شعب این دادسرا حضور یافت و ضمن ارائه توصیه‌های لازم بر اهمیت و حساسیت کار قضات و کارکنان کشیک شب در این ساعات تأکید کرد.

وی در ادامه با اعلام این مطلب که تکریم ارباب رجوع و شهروندمداری محور تمامی اقدامات در دادسرای عمومی و انقلاب تهران است، خاطرنشان کرد: ارتقای خدمت رسانی به مردم با هدف جلوگیری از اطاله دادرسی، تسریع در اجرای احکام و بهبود وضعیت بهره‌وری و عملکرد شعب، باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.

بازدید شبانه دادستان تهران از دادسرای ناحیه ۱۶

دادستان عمومی و انقلاب تهران همچنین در دیدار با قضات و کارکنان دادسرای ناحیه ۱۶، دستورات لازم را به منظور تعیین تکلیف فوری پرونده‌های معوق و رفاه حال مراجعان صادر نمود.

وی با برخی از مراجعین این دادسرا نیز به صورت چهره به چهره به دیدار و گفت‌ و گو پرداخت و پس از استماع درخواست‌های مردم، دستورات لازم را به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات مطرح شده صادر کرد.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس