کد خبر 1325656
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۵
لوگو کیهان - کراپ‌شده

گفت: سایت مدعی اصلاحات خبر آنلاین کشف بسیار مهمی کرده است که شایسته دریافت ده‌ها جایزه علمی است!

به‌ گزارش مشرق، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:

گفت: سایت مدعی اصلاحات خبر آنلاین کشف بسیار مهمی کرده است که شایسته دریافت ده‌ها جایزه علمی است!

گفتم: کدوم اتاق روشن‌تره؟ اون بیخی! سایت غربزده مدعی اصلاحات و کشف علمی؟! حالا چی کشف کرده؟!

گفت: اعتراض کرده و نوشته است دلواپسان دیروز، مذاکرات برجام را به نفع اسرائیل می‌دانستند ولی امروز می‌گویند اسرائیل از مذاکرات برجام مضطرب است!

گفتم: سر برف زردآلو پیدا کرده! خُب دیروز در مذاکرات امتیاز می‌دادید و وعده نسیه می‌گرفتید، به جای لغو تحریم‌ها تعداد تحریم‌ها را اضافه می‌کردید و این به نفع اسرائیل بود ولی امروز امتیاز نمی‌دهیم و بر لغو تحریم‌ها اصرار داریم و وعده نسیه نمی‌پذیریم و بدیهی است که اسرائیل از این حالت مضطرب باشد. کجای این دو موضوع با هم متناقض است؟!

گفت: این هوش سرشار شایسته هزاران آفرین است!

گفتم: از یارو پرسیدند اسب سفید رستم چه رنگی داشت و مال کی بود؟! یارو مدتی فکر کرد و گفت؛ رنگش سیاه بود و مال زورو بود !

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • DE ۰۴:۲۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۲
  11 0
  بیخود نیست صهیونیست ها اصلاحاتچی ها رو سرمایه باارزش خود درایران می دونن.
 • IR ۰۸:۵۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۲
  8 0
  اصلاح طلبان اگر اندکی فهم و خرَد داشتن که هرگز اصلاح طلب نمی شدند!
 • IR ۱۹:۰۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۲
  3 0
  بارها تجربه کرده‌ایم که آمریکا شیطان بزرگ است و وعده‌هایش جز دروغ و فریب‌کاری نیست. اخیراً هم دیدیم که آمریکایی‌های عهد شکن، در برجام بسیار وقیحانه عمل کردند. کشورهای اروپایی همراه با آمریکا هم، از لحاظ عهدشکنی و بداخلاقی کمتر از آمریکا نیستند؛ اما در مقام زبان‌بازی و حرف‌زدن همیشه طلب کارند. آن‌ها در پشت صحنه‌ی دیپلماسی، گرگ درنده و روباه حیله‌گر هستند. تجربه‌ی برجام در دولت قبل به ما نشان داد که اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد، لذا ما به غربی‌ها هیچ اعتمادی نداریم و معتقدیم که به ما کمک نمی‌کنند و هر جا بتوانند ضربه می‌زنند. البته از آنجا که عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد؛ می دانیم که وجود تحریم‌ها گرچه ظاهراً مشکلاتی جزئی را برای ما ایجاد می‌نماید، اما سبب می‌شود که ما به اقتصاد مقاومتی اهمیت بیشتری بدهیم و در نتیجه با قوی شدن در حوزه‌ی اقتصاد بتوانیم تحریم‌ها را خنثی و بی‌اثر سازیم؛ در حالی که اگر تحریم‌ها به فرض محال برداشته هم بشود، باز هم بالاخره باعث رخوت و شرطی شدن اقتصاد نفتی کشور شده و ما را به دشمنان وابسته نگه می‌دارد. لذا اطمینان داریم که سازش و وابستگی هیچگاه مشکلات ما را به‌طور اساسی حل نخواهد کرد؛ و با این وصف هیچ علاقه و عجله‌ای هم برای یک توافق جدید، حتی اگر مثلاً خوب هم باشد، نداریم. اما چنانچه بنا باشد توافقی حاصل شود، باید نه یک توافق خوب، بلکه یک توافق عالی و در حد شأن ملت مقاوم، صبور و سلطه‌ناپذیر ایران باشد. در این توافق باید بر اساس سیاست قطعی، تمام تحریم‌ها لغو شود؛ زیرا معتقدیم تمام تحریم‌ها به هر بهانه و با هر برچسبی که وضع شده است ناعادلانه، ظالمانه، مؤثر و غیرقانونی است. نمی‌توان تحریم‌ها را تقسیم بندی به حوزه‌های مختلفی مثل هسته‌ای و غیر هسته‌ای نمود؛ یا آن‌ها را به تحریم‌های قبل و بعد از خروج آمریکا از برجام تقسیم نمود. سیاست قطعی اعلام شده از طرف رهبر معظم انقلاب در تمام ابعاد ذکر شده که ظرافت‌های بسیار دقیقی دارد و خط قرمز ماست، باید کلمه‌به‌کلمه و موبه‌مو به‌طور شجاعانه اجرا گردد. آمریکا باید تمام تحریم‌ها را با هر برچسب و به هر بهانه و در هر زمانی که وضع کرده است، برای همیشه و به طور یک جا و در عمل لغو کند؛ یعنی ساختار تحریم‌ها در تمام لایه‌های هسته‌ای، موشکی، پهپادی، منطقه‌ای و حقوق بشری و غیره باید برچیده شود.
 • IR ۲۰:۲۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۲
  4 0
  سیاست قطعی اعلام شده از طرف رهبر معظم انقلاب در تمام ابعاد ذکر شده که ظرافت‌های بسیار دقیقی دارد و خط قرمز ماست، باید کلمه‌به‌کلمه و موبه‌مو به‌طور شجاعانه اجرا گردد. آمریکا باید تمام تحریم‌ها را با هر برچسب و به هر بهانه و در هر زمانی که وضع کرده است، برای همیشه و به طور یک جا و در عمل لغو کند؛ یعنی ساختار تحریم‌ها در تمام لایه‌های هسته‌ای، موشکی، پهپادی، منطقه‌ای و حقوق بشری و غیره باید برچیده شود. آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان باید هزینه‌ی‌ تمام خسارت‌هایی را که در این شش سال به دلیل عمل نکردن به تعهداتشان در برجام وارد کرده‌اند، بپردازند. کل مطالبات منابع ما که به دلیل تحریم مسدود شده یا به هر دلیل دیگر توسط غربی‌ها پرداخت نشده است، در هر کشوری که باشد باید با جریمه‌ی تأخیر آن، وصول گردد. هیچ تضمینی به جز اجرای عملی موارد فوق حتی اگر در سطح کنگره و سنا باشد، هر چند لازم است، اما کافی و پذیرفته نیست. انجام این موارد باید دقیقاً مورد راستی‌آزمایی طولانی‌مدت قرار گیرد و تا زمانی که راستی‌آزمایی کامل صورت نگرفته است، نباید هیچ محدودیتی پذیرفته شود و صنعت هسته‌ای با سرعت تمام در هر سطح و میزان مورد نیاز ممکن، توسعه یابد.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس