حماس نمایه

شبکه المیادین به نقل از یک عضو دفتر سیاسی حماس آورده است که رابطه حماس با ایران مبتنی بر تصمیمی راهبردی، ثابت و یکپارچه است.

به گزارش مشرق، «زاهر جبارین» عضو دفتر سیاسی حماس گفت که این جنبش تصمیم راهبردی و یکپارچه و ثابتی را در خصوص رابطه با ایران دارد.

بیشتر بخوانید:

وقوع درگیری‌های شدید میان فلسطینیان و صهیونیست‌ها

به گزارش المیادین، جبارین در بخش دیگری از سخنانش عملیات به اسارت گرفتن نظامیان صهیونیست توسط مقاومت فلسطین را استراتژیک توصیف کرد و گفت: این روزها دستگاه‌هایی در حماس به شکل شبانه روزی فعالیت می‌کنند تا یک مبادله قهرمانانه برای آزادی اسرا انجام شود.

جبارین گفت: ما گفته‌ایم که هرگز اجازه نمی‌دهیم که مبارزه زنان و مردان اسیر ما در پشت میله‌های زندان های رژیم صهیونیستی طولانی شود.

این مسئول حماس از آمادگی این جنبش برای حضور در انتخابات پارلمانی و ریاستی فلسطین گفت و تاکید کرد: اگر حتی فتح در این انتخابات پیروز شود ما قدرت را تحویل می‌دهیم و هرگز کاری را که این جنبش با ما در زمان پیروزی ما کرد، انجام نخواهیم داد.

جبارین گفت: ما نقشه راهی در اختیار داریم و آماده بازگشت به فرآیند آشتی برا اساس اصول ملی و نه بر اساس شروط آمریکا و رژیم صهیونیستی هستیم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس