وزیر بهداشت: میزان تزریق واکسن کرونا در کشور از مرز ۱۱۳میلیون دوز گذشت

وزیر بهداشت گفت: در شروع کار دولت سیزدهم ۵میلیون دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده بود اما با کار کاملا انقلابی، تا به امروز ۱۱۳ میلیون دوز واکسن در کشور تزریق شده است.

به گزارش مشرق، بهرام عین‌اللهی عصر امروز در نشست شورای اداری شهرستان مروست با ابراز شرمندگی در ارتباط با مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان اظهار داشت: بهره‌مندی از حداقل امکانات بهداشتی و درمانی حق مردم است و اعتبار مورد نیاز جهت رفع مشکلات از طرف وزارت بهداشت تامین می‌شود.

عین اللهی اولویت اول در شهرستان مروست را ساخت بیمارستان عنوان کرد و افزود: بیمارستان ۶۴ تختخوابی با کمک خیران و وزارت بهداشت ساخته می‌شود، همچنین باید به سرعت تجهیز و بهسازی درمانگاه در این شهرستان انجام شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به تزریق ۹۸ میلیون دوز واکسن از ابتدای فعالیت این دولت، افزود: در شروع کار دولت سیزدهم ۵میلیون دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده بود اما با کار کاملا انقلابی، تا به امروز ۱۱۳ میلیون دوز واکسن در کشور تزریق شده است.

وی با تاکید بر اینکه کنترل و مهار کرونا صرفا با واکسیناسیون و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی محقق می‌شود، خاطرنشان کرد: لازم است که همچنان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید لازم داشته باشیم و همه برای واکسیناسیون اقدام کنیم.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس