کد خبر 1311425
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۲
نکونام: بازی دست ما بود، نساجی آمده بود که مساوی کند/ باید فکری به حال وقت تلف کردن تیم‌ها کرد

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: باید فکری به حال این موضوع کنیم از این به بعد شاید دیگر اینجا توپ‌ها را بیرون نزنیم چون همه وقت تلف می‌کنند امروز خیلی وقت تلف کردند.

به گزارش مشرق، جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در نشست خبری پس از بازی مقابل نساجی صحبت‌هایی را انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*بازی جان داری بود. دو تیم بازی درگیرانه ای انجام دادند. می‌دانستیم نساجی حفظ توپ خوبی دارد و از چه نقاطی می توانیم ضربه بزنیم. برای بردن برنامه داشتیم. می توانستیم بازی را ۲ بر صفر کنیم اما گلر آن ها مانع شد.

*با شروع نیمه دوم گل خوردیم این گل ۱۰۰ درصد خطا بود. داور روی این صحنه اشتباه کرد چون بازیکن حریف روی دفاع ما خراب می‌شد و گل می‌خوریم. بعد از آن با تعویض‌هایی که کردیم ریتم تیم را بهتر کردیم. موقعیت خلق کردیم اما بدشانسی آوردیم مثل بازی با تراکتور روزی نبود که بتوانیم ببریم. بازی دست ما بود نساجی آمده بود که مساوی کند و به خواسته‌اش رسید این تیم خوب بازی کرد ولی مانند تبریز اینجا هم حریف وقت تلف کرد.

*باید فکری به حال این موضوع کنیم از این به بعد شاید دیگر اینجا توپ‌ها را بیرون نزنیم چون همه وقت تلف می‌کنند امروز خیلی وقت تلف کردند. نکته تاریک این بازی حیدری بود او داور خیلی خوبی است و من قضاوت‌هایش را دوست دارم اما امروز بد داوری کرد روی صحنه گل ۱۰۰ درصد اشتباه کرد یک پنالتی روی شیمبا نگرفت آخر بازی هم پای حمید بوحمدان را زدند. الان صحنه را دیدم اما این طور نیستم که لب‌تاپ بیاورم و از این کارها نمی‌کنم! ولی ۱۰۰ درصد گل خطا خوردیم دو پنالتی برای ما نگرفتند در این بازی یک گل و یک اشتباه نتیجه را برمی‌گرداند.

*این صحنه را ببینید گلر حریف شیمبا را از وسط زد فکر کنم هر جای دنیا بود بازیکن را به خاطر شدت خطا محروم می‌کنند اما داور به او کارت زرد داد. ببینید چطور خطا می‌کنند توپ را دفاع حریف زد اما گلر حریف آنطور شیمبا را زد و فقط یک کارت زرد داد. حیدری کلاً امروز بد داوری کرد و ما نتوانستیم بازی را ببریم یکی از عوامل بازدارنده حیدری بود به خاطر صحنه‌هایی که پیش آمد، دو صحنه پنالتی ۱۰۰ درصد و گل ۱۰۰ درصد خطایی که خوردیم ما اصلاً موقعیت به حریف ندادیم تیم‌مان خوب بازی می‌کرد و در شرایطی نبودیم که گل بخوریم.

*نمی‌دانم روی گلی که خوردیم چطور خطا گرفته نشد. هر چه هم اعتراض می‌کنیم می‌خندند! قضاوت در ایران خیلی راحت است حرف هم بزنیم اخطار می‌دهند. کار خیلی راحت شده، کسی نیست که نقد کند و بگوید این اخطار برای چه بوده! به همین خاطر فوتبال ما شرایطش اینطور است.

*قطعا باید فکری برای وقت تلف کردن تیم‌ها در ورزشگاه شهدای فولاد کنیم در نیمه‌های دوم و وقتی بازی مساوی می‌شود نمی‌دانیم چه کار کنیم از نظر شرایط تیمی هم ما متأسفانه موسی کولیبالی را از دست دادیم شیمبا به زور به این بازی رسید. امیدواریم برای بازی بعد موسی و بقیه بازیکنان‌مان برسند ولی از لحاظ مصدومیت اصلا شرایط خوبی نداریم. ما کلاً دفاع وسط نداشتیم ولی با این شرایط ادامه می‌دهیم ان‌شاءالله تا نیم‌فصل امتیازات خوبی جمع کنیم تمام برنامه ما این است برای نیم فصل دوم بازیکنان با کیفیت بگیریم تا قوی‌تر ظاهر شویم و بتوانیم موفق باشیم.

*صحنه‌هایی که گفتم صحنه‌هایی بودند که قطعا آنها را دیده‌ام و در مورد آنها صحبت می‌کنم ولی نتیجه عوض نمی‌شود و اشتباهاتی است که داور انجام داد.او داور خوبی است و من به کار او علاقه دارم ولی امروز خیلی بد قضاوت کرد که به ضرر ما بود و نتیجه مساوی بود.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس