چرایی تشدید تجاوزات به یمن/ نظام سعودی ابزار خدماتی آمریکاست/ مصاحبه با عضو انصارالله یمن

یک عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن با انتقاد از رویکرد سازمان ملل در قبال این کشور و همراهی و همدستی آن با جنگ افروزان تاکید کرد که نظام سعودی به ابزاری در راستای اجرای اهداف آمریکا تبدیل شده است.

به گزارش مشرق، «حزام الاسد» عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله تصریح کرد که تشدید تجاوزات دشمن و حملات مستقیم آن به غیرنظامیان در مناطق پرجمعیت و شلوغ صنعاء، پایتخت که بیش از هشت میلیون جمعیت دارد-در پی شکست ائتلاف متجاوز آمریکایی سعودی در دستیابی به هرگونه پیروزی میدانی بر مردم یمن و درهم شکستن اراده آنها صورت گرفته است.

حزام الاسد اظهار داشت تشدید تجاوزات جنایتکار ائتلاف سعودی آمریکا به غیرنظامیان با شکست‌های پیاپی متجاوزان در جبهه‌های مختلف نظامی همزمان است و بیانگر ماهیت و شیوه واقعی و جنایتکارانه آمریکاست که فرماندهی تجاوز به ملت یمن را از زمان آغاز جنگ تا کنون برعهده داشته است.

وی تصریح کرد نظام سعودی تنها ابزاری خدماتی در دستان واشنگتن است، جهان می‌داند که اعلان جنگ علیه یمن از واشنگتن صورت گرفت و اینکه سلاح و جنگنده‌های آمریکا در حال کشتار مردم یمن هستند، همچنانکه کشتی‌های جنگی آمریکا به محاصره کودکان یمن و جلوگیری از ورود دارو برای بیمارانشان می‌پردازند.

الاسد از نقش ضعیف سازمان ملل که غالبا با جلاد و نه قربانی همدست و همراه است، انتقاد کرد و گفت تصمیمات و قطعنامه‌های بین المللی تابع رویکردها و دیکته‌های آمریکاست و از تناقضات این است که در پی هر جنایتی که علیه غیرنظامیان در یمن صورت می‌گیرد، نماینده سازمان ملل بلافاصله به تمجید از کشورهای متجاوز می‌پردازد و از آنها به سبب آنچه به زعم وی به یمنی‌ها تقدیم می‌کنند، تشکر می‌کند.

عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله در پایان تاکید کرد یمنی‌ها به پیروزی الهی ایمان دارند و بر خداوند تعالی و عادلانه بودن مسئله خود و نیز بر ارتش و کمیته‌های مردمی و توانمندی‌های دفاعی برای بازدارندگی در برابر تجاوزات وحشیانه متجاوزان آمریکایی سعودی تکیه می‌کنند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس