شوشتری

دستاوردهای شهید شوشتری در سیستان و بلوچستان و شیوه مردمداری ایشان با اهالی این منطقه‌ محروم در قالب مستند، توسط موسسه فرهنگی هنری اندیشه‌ شهید آوینی ساخته می‌شود.

به گزارش مشرق، دستاوردهای شهید شوشتری در سیستان و بلوچستان و شیوه مردمداری ایشان با اهالی این منطقه‌ محروم در قالب مستند، توسط موسسه فرهنگی هنری اندیشه‌ شهید آوینی ساخته می‌شود.  این مستند بلند تلویزیونی، مقطع زمانی حضور «شهیدشوشتری» در سیستان و بلوچستان را که دارای جنبه‌های مختلفی از درایت فرماندهی، نگاه مردمی و شیوه‌ مواجهه با نیروهای شرور است را دربرمی‌گیرد. «حسن وزیرزاده»؛ کارگردان این مستند با اعلام خبر تولید مستند «شهید شوشتری»، گفت: ایشان بعد از فرماندهی حاج قاسم سلیمانی در منطقه مستقر شدند و در ادامه‌ راه ایشان، اقدامات قابل توجهی را سامان دهند. ما از طریق دوستان شهید شوشتری از جمله آقای شهریاری که در لحظه‌ شهادت ایشان، در نزدیکی صحنه بود، روایت را پیش می‌بریم. این مستند سعی می‌کند تا مخاطب را بیشتر با شهید شوشتری آشنا کند تا از طریق گفتوگو با سران طوایف و همرزمان آن شهید، درباره‌ ایشان بیشتر بدانیم.


 این کارگردان ادامه داد: شهید شوشتری را می‌توان شهید وحدت نامید و در مستند، نشان داده می‌شود که ایشان با چه شیوه‌ای در قلب مردم جا باز کرد. شهید شوشتری از طریق مردمداری، سازندگی را در منطقه ایجاد کرد. ما در این مستند به دنبال اثر بیوگرافیک نبودیم و تنها مقطع پایانی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس