وعده وزیر صمت به کمیسیون برنامه و بودجه مجلس/ نتیجه برنامه‌های کنترل بازار 3 تا 4 ماه دیگر دیده می‌شود

دبیر کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: وزیر صمت در جلسه امروز کمیسیون، در خصوص کنترل قیمت کالاهای اساسی مورد نیاز مردم قول داد که نتیجه کارهای در دست انجام تا ۳-۴ ماه آینده معلوم و ملموس خواهد شد.

به گزارش مشرق، غلامحسین کرمی نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونان وی اظهار داشت: آقای فاطمی امین در این جلسه گزارشی از آخرین اقدامات صورت گرفته و برنامه‌های پیش‌ رو برای کنترل بازار کالاهای اساسی و اجناس مورد نیاز مردم ارائه کرد و به سؤالات نمایندگان نیز پاسخ داد.

وی افزود:‌ وزیر صنعت در این جلسه تأکید کرد که برنامه‌های جامعی طی چند ماه آینده برای احیای واحدهای تولیدی و کارخانه‌های تعطیل شده و نیز ساماندهی بازار خودرو و افزایش کیفیت و کاهش قیمت آن دارند و در خصوص کالاهای اساسی مورد نیاز مردم نیز قول داد که نتیجه کارهای در دست انجام تا ۳-۴ ماه آینده معلوم و ملموس خواهد شد و وضعیت بازار ثبات خواهد یافت.

دبیر کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خاطرنشان کرد: در این جلسه، اعضای کمیسیون همچنین در خصوص افزایش قیمت لوازم خانگی داخلی توسط برخی کارخانه‌ها به محض ممنوعیت واردات لوازم خانگی کره‌ای نیز از وزیر سؤال کردند که آقای فاطمی امین اعلام کرد که نظارت‌ها و اقدامات گسترده‌ای در دست انجام است و قرار شد گزارش نتیجه اقدامات انجام شده و نتایج آن را به کمیسیون ارائه دهند و ما نیز پیگیر خواهیم بود.

کرمی افزود: بخش دیگری از جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه به بررسی بودجه پیشنهادی دیوان محاسبات برای سال ۱۴۰۱ اختصاص داشت که بررسی اولیه صورت گرفت و ادامه کار به جلسات آینده موکول شد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس