کد خبر 128825
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۶

روزنامه ایران که اخیراً به بولتن جریان انحرافی شهره شده است در اقدامی قابل تامل ضمن سانسور کامل مذاکرات مقتدرانه ایران با 1+5 در مسکو، به دغدغه‌های مراجع عظام تقلید و متدینین هجمه کرده است.

به گزارش مشرق به نقل از  فارس ، در حالی که تمامی رسانه‌های داخلی و خارجی خبر سفر سعید جلیلی به مسکو را برای شرکت در دور جدید مذاکرات تهران با 5+1 در صدر اخبار خود قرار داده و آنرا به خبر اول جهان تبدیل کرد‌ه‌اند، روزنامه ایران اشاره‌ای به این موضوع مهم بین‌المللی در هیچ‌یک از صفحات خود نکرده است و در صفحه اول این شماره، به جای پرداختن به موضوع مذاکرات مسکو، برخلاف اصول متعارف رسانه‌ای مرسوم، به حواشی مسائل داخلی کشور ـ سخنان محمدرضا رحیمی ـ پرداخته است.

روزنامه مذکور ترجیح داده است در یکی از یادداشت خود به تعریف و تمجید از لیدر جریان انحرافی با عنوان "استاد بهمن شریف زاده و تناقض در رفتار مخالفان" بپردازد ولی کوچکترین اشاره‌ای به خبر اول جهان یعنی مذاکرات مقتدرانه ایران با 1+5 نداشته باشد.

برپایه این گزارش یادداشت دیگر امروز روزنامه ایران برخلاف دغدغه‌های مراجع عظام تقلید و متدینین به طرح مقابله با ناهنجاری‌های اخلاقی هجمه کرده و در آن نویسنده مدعی شده است که اقدام نیروی انتظامی در برخورد با ناهنجاری‌های اخلاقی، نتیجه‌ای جز دلسرد کردن مردم ندارد!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس