کد خبر 1286687
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۶
قتل

جسد خواننده افغانستانی که با ضربه‌های چاقو به قتل رسیده در حالی کشف شد که همسرش می‌گوید آخرین بار به‌دنبال تماس یک زن ناشناس از خانه خارج شده بود.

به‌ گزارش مشرق، عصر ۸ مهر مردی رهگذر در تماس با پلیس از کشف جسد مرد جوانی خبر داد. به‌دنبال اعلام این خبر، تحقیقات به دستور بازپرس محمد تقی شعبانی آغاز شد. در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد مرد افغانستانی با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است.

در بازرسی از جیب‌های وی هویت او کشف و خانواده‌اش شناسایی شدند. در تحقیقات از خانواده مقتول، همسر او به تیم جنایی گفت: همسرم خواننده زیرزمینی است و در مجالسی که هم ولایتی هایمان برگزار می‌کنند آواز می‌خواند و ازاین راه کسب درآمد می‌کند. روز حادثه مسعود یکی از اقوام شوهرم میهمان ما بود.

بعد از رفتن او تلفن همراه شوهرم به صدا درآمد. من صدای زنی را پشت خط شنیدم و همسرم برای دیدار با آن زن خانه را ترک کرد. هرچه هم پرسیدم کجا می‌روی و پشت خط چه کسی بود، جواب درستی به من نداد.در تحقیقات صورت گرفته باتوجه به اینکه مسعود آخرین نفری بود که مقتول را زنده دیده بود به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی پایتخت به‌عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت شد.

وی در تحقیقات منکر قتل شد و گفت: من در خانه مقتول میهمان بودم و بعد هم برای انجام کارم به شهرستان رفتم. به همین دلیل از سرنوشت او اطلاعی ندارم و نمی‌دانم چه اتفاقی برایش رقم خورده است.

به دستور بازپرس جنایی مسعود به‌عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت شد و تحقیقات برای شناسایی زن جوانی که با قربانی جنایت تماس گرفته بود نیز ادامه دارد.

منبع: روزنامه ایران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس