آمادگی نیروی دریایی ارتش برای دفاع از مرز‌های آبی کشور

دریادار ایرانی گفت: کارکنان دریادل و ولایتمدار نیروی دریایی ارتش تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا هر تهدیدی را پاسخ گفته و در دفاع از مرزهای آبی کشور آماده و پادررکاب هستند.

به گزارش مشرق، امیر دریادار «شهرام ایرانی» فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع کارکنان پایگاه دریایی بوشهر اظهار داشت: جان‌فشانی‌ها و فداکاری‌های شهدای پایگاه دریایی بوشهر در تاریخ ماندگار است.

بیشتر بخوانید:

فرماندهی یگان ویژه ناجا: آمادگی خوبی در مقابله با بحران‌های اجتماعی داریم

وی با اشاره به اینکه مسئولیت در اسلام، امانتی الهی است، افزود: امروز مسئولان همانند شهدا باید خود را فدای مردم کنند و در قبال مسئولیت خود پاسخگو باشند و این امر تنها با آشنایی و تسلط کامل تک تک افراد به شرح وظایف خود و عمل به آن‌ها محقق می‌شود.

دریادار ایرانی ولایت‌مداری را عامل اصلی پیروزی بر دشمنان دانست و اضافه کرد: پوشیدن لباس مقدس نیروی دریایی ارتش نشانگر مسئولیت تک تک افراد در قبال این مرزو بوم است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش شعار «راه ما راه حسین (ع) است» را استراتژی این نیرو دانست و تأکید کرد: کارکنان دریادل و ولایتمدار نیروی دریایی با عنوان نیروی دریایی راهبردی و تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا هر تهدیدی را پاسخ گفته و در دفاع از مرزهای آبی کشور آماده و پادررکاب هستند.

منبع: دفاع پرس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس