چهل دسته گل سفارشی به هفته دفاع مقدس رسید

«چهل دسته گل سفارشی» روایت‌هایی کوتاه از ارادت‌های شهدا به حضرت زهرا(س) به کوشش سید مهدی موسوی توسط انتشارات شهیدکاظمی منتشر شد.

به گزارش مشرق، «چهل دسته گل سفارشی »روایت‌هایی کوتاه از ارادت‌های شهدا به حضرت زهرا(س) توسط انتشارات شهیدکاظمی روانه بازار شد.

این کتاب بُرش‌هایی از خاطرات چهل شهید می‌باشد که در برگیرنده عشق و ارادت شهدا به حضرت زهرا سلام الله علیها، و نیز عنایت آن بانو به این چهل دسته‌گل است.

سید مهدی موسوی، برای توصیف این عشق و ارادت هم از زبان روایت بهره جسته و هم از زبان شعر. به قول خودش آن‌جا که زبان روایت تاب نمی‌آورَد، شعر از راه می‌رسد و بخشی از بارِ ماجرا را به دوش می‌کشد. بُرش‌های مناسب وکوتاه از خاطرات و همچنین تلفیقِ نثر و شعر، دو شاخصه‌ای است که کتاب را از کتاب‌های مشابه متمایز می‌سازد. در برشی از کتاب می‌خوانیم: علی‌رضا ادامه داد: «فقط از خدا می‌خواهم روز شهادت بی‌بی شهید شوم» سرانجام، آرزوی علی‌رضا هاشم‎نژاد در سال۱۳۶۵ برآورده شد و روز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها، در شلمچه به دیدار معبود شتافت، آن هم در قنوت نماز صبح! در نمازش علی‌رضا آخر ربّنا گفت و کربلایی شد او رضای علی و فاطمه را برگزید و علی‌رضایی شد

«چهل دسته گل سفارشی» روایت‌هایی کوتاه از ارادت‌های شهدا به حضرت زهرا(س) در قطع رقعی و ۹۲صفحه و به کوشش سید مهدی موسوی همزمان با هفته دفاع مقدس توسط انتشارات شهیدکاظمی روانه بازار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس