کد خبر 1272939
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰
بورس نمایه

شاخص بورس و اوراق بهادار این هفته کار خود را با روند مثبت آغاز کرد وهفته را با گذراندن ۳ روز منفی و ۲ روز مثبت با اُفت ۳۸ هزار واحدی به پایان رساند.

به گزارش مشرق، شاخص بورس و اوراق بهادار در هفته‌ای که گذشت با اُفت و خیزی فراونی همراه بود.

بورس این هفته کار خود را با روند مثبت آغاز کرد و هفته را با گذراندن ۳ روز منفی و ۲ روز مثبت با اُفت ۳۸ هزار واحدی به پایان رساند.

شاخص بورس و اوراق بهادار این هفته کار خود را از کانال یک میلیون و ۵۲۶ هزار واحدی آغاز کرد و در پایان هفته کار خود را در کانال یک میلیون و ۴۸۸ هزار واحدی به پایان رساند که اُفت ۳۸ هزار واحدی داشته است.

بیشتر بخوانید:

قوانین بازارگردانی به بورس کمک می‌کند؟

شاخص بورس و اوراق بهادار روز شنبه مورخ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ کار خود را با روند افزایشی آغاز کرد و با رشد بیش از ۴ هزار واحدی به پله یک میلیون و ۵۳۰ هزار واحدی رسید و فرابورس با رشد بیش از ۴۲ واحد در پله ۲۲ هزار و ۸۱۱ واحدی قرارگرفت.

شاخص بورس در دومین روز کاری هفته مورخ ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ روند منفی پیدا کرد و با اُفت بیش از ۴۰ هزار واحدی روبرو شد و به پله یک میلیون و ۴۸۹ هزار واحدی بازگشت و فرابورس با ریزش بیش از ۴۱۰ واحدی به سطح ۲۲ هزار و ۴۰۰ واحدی رسید.

در سومین روز کاری هفته مورخ ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ شاخص همچنان روند نزولی خود را حفظ کرد و با اُفت بیش از ۱۴ هزار واحدی به پله یک میلیون و ۴۷۵ هزار واحدی رسید و فرابورس با رشد بیش از ۲۶۶ واحدی در پله ۲۲ هزار و ۱۳۰ واحدی قرارگرفت.


شاخص در معاملات روز سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ دوباره صعودی شد و با رشد بیش از ۲۱ هزار به پله یک میلیون و ۴۹۶ هزار واحدی رسید و فرابورس با رشد بیش از ۱۱۵ واحدی در پله ۲۲ هزار و ۲۴۵ واحدی قرار گرفت.

شاخص بورس در آخرین روز کاری هفته مورخ ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ دوباره نزولی شد و با ریزش بیش از ۸ هزار واحد در پله یک میلیون و ۴۸۸ هزار واحدی قرار گرفت و فرابورس با اُفت بیش از ۲۴۸ واحدی در پله ۲۱ هزار و ۹۹۷ واحدی ایستاد.
 

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس