ماموریت تاریخی ناوگروه نیروی دریایی ارتش، تجلی اقتدار دریایی ایران بود

وزیر راه و شهرسازی گفت: مأموریت تاریخی هفتاد و پنجمین ناوگروه نیروی دریایی ارتش با دور اندیشی رهبر معظم انقلاب موجب تجلی اقتدار دریایی و تحیر دشمنان انقلاب اسلامی شد.

به گزارش مشرق، رستم قاسمی در پیامی به مناسب بازگشت پیروزمندانه ناوگروه ۷۵ نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: طولانی‌ترین مأموریت تاریخی هفتاد و پنجمین ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با دور اندیشی رهبر معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا (مدظله العالی) متشکل از ناوشکن ایرانی سهند و ناوبندر مکران پس از ۱۳۳ روز اهتزاز پرچم ایران اسلامی بر فراز آن‌ها، با موفقیت انجام شد.

وی افزود: دریانوردی در دریاهای آزاد و اقیانوس ها و طی ۴۵ هزار کیلومتر اذعان به موفقیت و قدرت دریایی ایران و دستاوردهایی همچون توسعه دیپلماسی و تعاملات دریایی منطقه و فرامنطقه ای، ارتقای امنیت اقتصاد دریایی، تجلی اقتدار دریایی و موجب تحیر دشمنان انقلاب اسلامی شد.

وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: خودباوری در استفاده از دستاوردهای ایرانی به ویژه ناوشکن ایرانی سهند، دور کردن تهدید از مجاورت آب‌های سرزمینی به اقیانوس اطلس شمالی و ارتقای روحیه رزم از دیگر دستاوردهای ماموریت موفقیت آمیز ناوگروه ۷۵ بود.

قاسمی در پایان تصریح کرد: توفیق دریادلان و سربازان ولی امر مسلمین در اجرای این مأموریت غرور آفرین را به فرماندهی کل قوا (مدظله العالی)، فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران به ویژه امیر دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش، اعضای اعزامی در ناوگروه و تمامی ملت ایران تبریک و تهنیت عرض می کنم.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس