استقلال

باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه ای احساسی هواداران این تیم را به حمایت دعوت کرد.

به گزارش مشرق، باشگاه استقلال پیرامون اتفاقات رخ داده طی هفته های اخیر اطلاعیه ای را به شرح زیر صادر کرد:

از ناراحتی شما هواداران استقلال بدون شک ناراحت هستیم. دغدغه ما رفع مشکلات شما هواداران است چرا که هواداران سرمایه اصلی باشگاه بزرگی همچون استقلال هستند و شرمنده تک تک استقلالی ها هستیم.

شک نکنید ابرهای تیره در گذرند و بالاخره از آسمان آبی کنار می روند و روزهای خوب استقلال نیز دوباره از راه می رسد. مخالفان استقلال و آن هایی که هدفی جز تخریب تیم ندارند، دوباره دست به کار شدند و با تحریک برخی از افراد سودجو یا نا آگاه سعی در مخدوش کردن ارزش های این تیم دارند.

آن ها بدانند هیچکس و هیچ چیز نمی تواند در برابر عظمت آبی ترین تیم دنیا بایستد و مانع قدرت استقلال شود. استقلال بیدی نیست که با این بادها بلرزد. بهتر است در این دوران به دور از حواشی همدل و هم قسم شویم تا با تمام توان برای موفقیت های تیم و باشگاه قدم برداریم.

در پایان یک صحبت هم با هواداران واقعی استقلال داریم، آن ها که این روزها بیشتر از هر وقت دیگری به همراهیشان نیاز داریم. غم و اندوه آنان را درک می کنیم. حال خودمان هم بهتر از آن ها نیست اما حالا زمانی نیست که استقلال را تنها بگذاریم. باید با همدلی بیشتر به محبوبمان این راه را ادامه دهیم تا به هدف اصلیمان که موفقیت استقلال است، دست یابیم.

بدون شک با گذشت زمان، استقلال هم به ساحل آرامش می رسد و مدیران باشگاه هم برای رضایت شما هواداران عزیز و دوست داشتنی هر کاری را انجام می دهند. از شما بزرگواران درخواست می کنم در آستانه بازی با الهلال تنها به فکر روحیه دادن به اعضای تیم باشیم تا انها با دست پر به تهران بازگردند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس