کد خبر 1265535
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۱
تکلیف «بردیا سعادت» در تیم ملی والیبال ایران مشخص شد

تکلیف بردیا سعادت پشت خط زن جوان تیم ملی والیبال ایران از سوی کادر فنی این تیم مشخص شد.

به گزارش مشرق، بردیا سعادت، پشت خط‌زن جوان و آینده دار تیم ملی والیبال ایران چندی پیش با پیشنهادی از سوی باشگاه ویکستورم به این تیم کره‌ای پیوست، اما با توجه به دعوت از این بازیکن به اردوی تیم ملی جوانان و همچنین بزرگسالان برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان و قهرمانی آسیا، فدراسیون ایران تایید کرد که این بازیکن در راستای حمایت از بازیکنان جوان با موافقت کادر فنی راهی کره‌جنوبی شود تا در تمرینات تیم باشگاهی خود حضور پیدا کند و در تاریخ‌های مشخص به اردوی تیم‌های ملی اضافه شود.

پس از کش و قوس های فراوان این اتفاق رخ نداد و در تاریخی که فدراسیون والیبال ایران تعیین کرده بود، این بازیکن به کشور بازنگشت. در همین راستا امروز بهروز عطایی سرمربی تیم ملی جوانان و بزرگسالان جلسه ای را با دکتر محمدرضا داورزنی ریاست فدراسیون والیبال برگزار کرد تا درخصوص شرایط بردیا سعادت تصمیم گیری شود.

بر این اساس مقرر شد فدراسیون ایران برای کمک به والیبال ملی و جلوگیری از سرمایه سوزی و حفظ موجودیت این رشته، ایمیلی را به باشگاه ویکستورم ارسال کند تا براساس آن بردیا سعادت ۲۰ شهریورماه عازم ژاپن شود.

بهروز عطایی با تایید این موضوع، اظهار داشت: با هماهنگی هایی که صورت گرفته است بردیا سعادت از ۲۰ شهریورماه به ژاپن خواهد آمد تا به عنوان همراه زیر نظر کادر فنی و در کنار سایر بازیکنان تمریناتش را دنبال کند و در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان در ایتالیا در ترکیب قرار بگیرد.

به این ترتیب بردیا سعادت در رقابت های قهرمانی آسیا که به میزبانی ژاپن برگزار خواهد شد در ترکیب تیم ملی حضور نخواهد داشت، اما در کنار سایر بازیکنان و زیر نظر کادر فنی تمریناتش را دنبال خواهد کرد. سپس همراه با اعضای کادر فنی به ایتالیا می رود تا در مسابقات قهرمانی جوانان جهان برای تیم ملی به میدان برود.

منبع: فدراسیون والیبال

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس