مددی: شایعه مذاکره با نکونام ساخته ذهن‌های مریض است/ قایدی دوست داشت ترانسفر شود

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: شایعه مذاکره با نکونام، ساخته و پرداخته اذهان مریض است. منافع عده‌ای در استقلال بهم خورده که هرروز یک حاشیه می‌سازند.

به گزارش مشرق، احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص مهدی قایدی، گفت: حدود ۱۰ روز مذاکرات فشرده با مقامات باشگاه شباب الاهلی امارات را براساس تصمیم و مصوبه هیئت‌ مدیره محترم و با تایید فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال، در یک فضای کاملا حرفه‌ای برگزار کردیم. حقیقت امر این است که مهدی قایدی خیلی تمایل داشت که در فضای جدید و خارج از ایران به فوتبالش ادامه دهد اما من هم می‌خواستم منافع باشگاه استقلال در این قضیه رعایت شود و به همین دلیل مذاکرات خود را با باشگاه الاهلی خیلی جدی ادامه دادیم.

وی افزود: رقم قرارداد انتقال قایدی را نمی‌توانم بیان کنم چون محرمانه است اما فکر می‌کنم یکی از بالاترین رقم‌ها در فوتبال ایران است. از طرفی لازم می‌دانم که دوباره یاد آوری کنم که خود مهدی هم دوست داشت در خارج از کشور ادامه دهد و به نظرم فرصت مناسبی بود تا این بازیکن زمانی ترانسفر شود که برای باشگاه استقلال هم عایدی قابل توجهی داشته باشد.

 مدیرعامل استقلال در ادامه و در واکنش به شایعات مطرح شده درباره ارقام پیشنهادی به قایدی عنوان کرد: توصیه من این است که رویاپردازی را کنار بگذاریم و در واقعیت کار کنیم. اسناد و نامه‌های ارسالی به باشگاه مشخص و قابل بررسی است اما عده‌ای به دروغ مدعی پیشنهادهای عجیب هستند که از آنها می‌خواهم اسناد آن را منتشر کنند و در غیر این صورت باید پاسخگوی تشویش اذهان عمومی در مراجع مربوطه باشند.

بیشتر بخوانید:

واکنش باشگاه استقلال به اختلاف بین کادر فنی و مدیریت

مددی درباره بازیکنان جذب شده به استقلال هم افزود: ما براساس لیست مجیدی تا الان بازیکنان را جذب کرده‌ایم و با برخی از بازیکنان هم تمدید کرده‌ایم که حتماً هواداران در جریان قرار گرفته‌اند. مذاکرات ما با بازیکنان مختلف که در لیست ‌مجیدی هستند ادامه دارد و نامه‌نگاری‌های مربوطه هم درباره آنها شده است و امیدوارم در روزهای آینده هم بتوانیم بازیکنان مد نظر ایشان را جذب کنیم.

مدیرعامل استقلال در خصوص وضعیت گابریل پین دستیار خارجی مد نظر فرهاد مجیدی هم صحبت کرد و گفت: ما قرارداد ‌ پین را بعد از اصلاح موارد، مجدداً برایشان ارسال می‌کنیم اما حضور ایشان در ایران منوط به برداشته شدن قانون عدم جذب خارجی‌ها در لیگ ایران است. امیدوارم این قانون خیلی زود برداشته شود. در این رابطه با آقایان کامرانی‌فر، محمودزاده و بهاروند صحبت کردم و همه آنها گفتند که منتظر ابلاغ هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در این خصوص هستند.

وی درباره تمدید قرارداد حسینی با استقلال هم گفت: این بازیکن با اخلاق و خوش استیل استقلال به باشگاه آمد و با ما توافق کرد. حسینی در محیطی دوستانه با ما تمدید کرد و از او که فرزند استقلال است متشکرم.

مددی در پایان درباره شایعه مذاکره‌اش با جواد نکونام گفت: این هم ساخته و پرداخته اذهان مریض است و بالاخره منافع عده‌ای در استقلال بهم خورده که هرروز یک حاشیه می‌سازند. آنقدر این شایعه مضحک است که نمی‌دانم دقیقا چه بگویم. امیدوارم فقط هوادارانمان حواسشان نسبت به این دروغ پردازی‌ها جمع باشد و تحت تاثیر قرار نگیرند.

منبع: سایت باشگاه استقلال

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس